Soru Mi 11 tr cihazı sürüm düşürme

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Deneyin çalışıyor bazı modellerde bu yöntem
Hocam benim cihazda mi pilot sürümü yüklüymüş cihaz Türkiye cihazı ben buna 13.0.1.0.SKBTRXM bunu yüklemek istiyorum ama cihazımda 13.0.1.0.SKBMİXM yüklü şarj konusunda çok kötü bu sürüm

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam benim cihazda mi pilot sürümü yüklüymüş cihaz Türkiye cihazı ben buna 13.0.1.0.SKBTRXM bunu yüklemek istiyorum ama cihazımda 13.0.1.0.SKBMİXM yüklü şarj konusunda çok kötü bu sürüm
Videoyu izleyin bi hocam yaa boot kilidi açılmadan geçiş yapabileceğiniz en kapsamlı video talimat ne derseniz artık atıyorum ona Bile bakmadan hala pilot sürümden diyorsunuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca videodaki yöntem dışında hiç bir şekilde garantiyi bozmadan rom değişikliği yapamazsınız. Nokta 🤣🤣

Son düzenleme:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Videoyu izleyin bi hocam yaa boot kilidi açılmadan geçiş yapabileceğiniz en kapsamlı video talimat ne derseniz artık atıyorum ona Bile bakmadan hala pilot sürümden diyorsunuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca videodaki yöntem dışında hiç bir şekilde garantiyi bozmadan rom değişikliği yapamazsınız. Nokta 🤣🤣
Deneyeceğim az sonra rom dosyası indirirken recovery olan mı indireceğim onu tam anlayamadım

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
yanlış biliyor olabilirim de neyse soruyu yanıtlayayım miflash ile düşürebilirsiniz ama bl açmak gerek bl açarsanızda garanti bakmama ihtimali olabilir bir ihtimal servisin insafına kalmıs
öyle bir durum söz konusu değil hocam her hangi bir kronik problemi yok

Galaxy Yıldızı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 t
Konular
3
Deneyeceğim az sonra rom dosyası indirirken recovery olan mı indireceğim onu tam anlayamadım
Tek yol bl açmak o da Garanti yi devre dışı bırakıyor diyorlar ben açtım mixm den mixm ye düşürdüm güzel oldu. 1 sene oldu cihazı alalı. Bu saatten sonra sorun oluşsa benden kaynaklı olur galiba

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Tek yol bl açmak o da Garanti yi devre dışı bırakıyor diyorlar ben açtım mixm den mixm ye düşürdüm güzel oldu. 1 sene oldu cihazı alalı. Bu saatten sonra sorun oluşsa benden kaynaklı olur galiba
Biriside bana aç bl yükle romu sonra bl kapat dedi problem olmz

Üst Alt