Diğer Mi 11 T Pro kullanıcıları kimler?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
11t Pro da recovery yüklerken normal komutla hata veriyor aslında.
Direk fastboot boot recovery.img bu komutla yüklemeyi deneyin.
TWRP işi tamam...sevgili Zenex hocam sağolsun, bağlanıp, 2 dakkada halletti, şimdi sarj edip, az bir yedek alıp, EU romu yükleyeceğim İnşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
TWRP işi tamam...sevgili Zenex hocam sağolsun, bağlanıp, 2 dakkada halletti, şimdi sarj edip, az bir yedek alıp, EU romu yükleyeceğim İnşallah

Güzel hocam. Sanırım sonunda tekrar zincirleri kırdık. clap~~

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Sizin adınıza sevindim Skorpi hocam. Cihazınızın son Android ve arayüz güncellemesi aldığını göz önünde bulundurursak farklı romlara yönelip güncel kalmasını sağlamak adına isabetli bir karar gibi görünüyor.
Bu durumda benim 2027 yi beklemem gerekecek.8=)giggle~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Sizin adınıza sevindim Skorpi hocam. Cihazınızın son Android ve arayüz güncellemesi aldığını göz önünde bulundurursak farklı romlara yönelip güncel kalmasını sağlamak adına isabetli bir karar gibi görünüyor.
Bu durumda benim 2027 yi beklemem gerekecek.8=)giggle~~
Teşekkürler hocam ama sanmıyorum başka romlara yöneleceğime, hele de AOSP romlara hic, ben Miui ciyim. Aslında herkes HyperFOS da BL açmak neredeyse imkansız falan diye aylardır forumda okuyorum, geçen bir hocamız mi topluluğuna girip bölgeyi global yapın deyince, şaka falan sandım, sonra bende girdim, pazartesi günü, yaptım, dün akşamki maçlar çok sıkıcıydı, dur bi deneyeyim dedim, 30 saniyede açıldı ve çok şaşırdım gerçekten de. Trwp ve rom atmakta açıkçası çok zorlandım, sağ olsun, Sayın Zenex hocam uzaktan bağlanıp, beni EU romla buluşturdu, kendisine müteşekkirim, biz bu işler için fazla yaşlandık sanırım. 2027 ye kadar beklemeniz gerek kalmaz belki de, Reis siz emeklilere muhteşem özellikli, emekli telefonu hediye edecekmiş, istediğiniz kişiye benzeyen bir hologram sayesinde hem sesli komutlarla, hem hareketlerinizle, hemde gözlerinizle her şeyi yapmanız mümkün olacak

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Teşekkürler hocam ama sanmıyorum başka romlara yöneleceğime, hele de AOSP romlara hic, ben Miui ciyim. Aslında herkes HyperFOS da BL açmak neredeyse imkansız falan diye aylardır forumda okuyorum, geçen bir hocamız mi topluluğuna girip bölgeyi global yapın deyince, şaka falan sandım, sonra bende girdim, pazartesi günü, yaptım, dün akşamki maçlar çok sıkıcıydı, dur bi deneyeyim dedim, 30 saniyede açıldı ve çok şaşırdım gerçekten de. Trwp ve rom atmakta açıkçası çok zorlandım, sağ olsun, Sayın Zenex hocam uzaktan bağlanıp, beni EU romla buluşturdu, kendisine müteşekkirim, biz bu işler için fazla yaşlandık sanırım. 2027 ye kadar beklemeniz gerek kalmaz belki de, Reis siz emeklilere muhteşem özellikli, emekli telefonu hediye edecekmiş, istediğiniz kişiye benzeyen bir hologram sayesinde hem sesli komutlarla, hem hareketlerinizle, hemde gözlerinizle her şeyi yapmanız mümkün olacak

En çok ta Mi dialere kavuşmanıza sevindim hocam. İnsanlara bl. kilidi açtırıp garanti yaktıran muhteşem bir özellik, öyle değil mi? :D
Reisin biz emeklilere yapacağı güzelliğe gelince... Şimdiye kadar yaptığından farklı ne yapacağını bilemem ama ben halimden ziyadesiyle memnunum. Telefon her ihtiyacımı görüyor roota ihtiyacım yok. Güncelleme deseniz kendi kendine yapıyor twrp ye ihtiyaç yok. Rom desen mükemmel, farklı bir roma geçmemi gerektirecek durum yok.
Yani her şartta 2027 yı bekleyeceğiz. O zamana da kim öle kim kala...8=)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Kilit açma meselesinden şöyle bahsedeyim,
Xiaomi önce çin cihazlarına kilit açmayı kısıtladı,level 5 hesap istiyorlar,çin kimliği vs vs
sonrasında bunu globale getirse de bu kararından vazgeçti , şuan eski hesaplar ile 72 saat içinde kilit açılabiliyor.
Kısaca Miui'den daha hızlı açılıyor,
romunuz hayırlı olsun.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Kilit açma meselesinden şöyle bahsedeyim,
Xiaomi önce çin cihazlarına kilit açmayı kısıtladı,level 5 hesap istiyorlar,çin kimliği vs vs
sonrasında bunu globale de getirse sonrasında bu kararından vazgeçti , şuan eski hesaplar ile 72 saat içinde kilit açılabiliyor.
Kısaca Miui'den daha hızlı açılıyor,
romunuz hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam, iyimi yaptım, kötü mü yaptım, henüz bilmiyorum valla...
ben girdim bilgilerimi, 30 saniyede açıldı...ben de onlarda eski sayılırım, 2017 den beri 8-|haha--

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
42
Cmd den recovery yükleniyor ama recovery e reboot ettiremedim bir türlü, o nedenle bir kaç gün ara verdim.. Globale devam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ben girdim bilgilerimi, 30 saniyede açıldı...ben de onlarda eski sayılırım, 2017 den beri 8-|haha--

İyi yaptınız hocam bence

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Hocam,kilit kapama metodu kolay biliyorsunuz,bakın keyfinize,baktınız olmuyor geri dönersiniz.
Ancak ben olsam da sanırım kilidi açardım doğru yoldasınız

Üst Alt