Yardım mi 11 t ghost screeen

UyuzPrens

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AlperenS
Cihazım
Xiaomi 11T 5G
Meslek
serbest
Konular
32
Merhaba daha önce forumda bi kaç kişi de görmüştüm ekran da mi logosu kalıyor diye şu ana kadar yaşamadım ama şimdi cihazı sıfırlayınca fark ettim yüksek parlaklıkta mi logusu bi süre kaldı sonra miui 14 ekranı gelince mi logosu arka da gölge gibi kaldı geçiyor ama var mıdır bu sorunu yaşayan cihazı elimden çıkarmalımıyım yyoksa yüksek parlaklıkta bi mi logosu olduğu için mi olmuştur

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Merhaba daha önce forumda bi kaç kişi de görmüştüm ekran da mi logosu kalıyor diye şu ana kadar yaşamadım ama şimdi cihazı sıfırlayınca fark ettim yüksek parlaklıkta mi logusu bi süre kaldı sonra miui 14 ekranı gelince mi logosu arka da gölge gibi kaldı geçiyor ama var mıdır bu sorunu yaşayan cihazı elimden çıkarmalımıyım yyoksa yüksek parlaklıkta bi mi logosu olduğu için mi olmuştur
Kendiliğinden geçiyor panik yapma. İlk başta bende çok paniklemiştim ama sonradan kendi geçti.

hsnstr5353

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan enes
Cihazım
s3
Konular
17
Bendede oluyor kendiliğinden geçiyor babaminda cihazi g7 thinq ondada oluyor sonra geçiyor korkulacak bir şey yok geçmez ise korkun

Üst Alt