Soru mi 11 t alınır mi?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
tek sim dirençsiz atabildigini söyledi adam ilk başta 8 ay falan kullanacakmisim sonra kendisi atacakmis.
Güncelleme ve sıfırlama gibi işlemlerde zarar görebilir. Ona göre tam düşünün karar verin. Şu an 8. aydayız şimdi alırsanız 12 ay kayıtsız kullanılabilir.

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
Güncelleme ve sıfırlama gibi işlemlerde zarar görebilir. Ona göre tam düşünün karar verin. Şu an 8. aydayız şimdi alırsanız 12 ay kayıtsız kullanılabilir.
evet onu farkettim direnç ile atabildigini de söyledi direnç ile atılan imei işlemciye bi zarar verir mi acaba performans olarak vs.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
evet onu farkettim direnç ile atabildigini de söyledi direnç ile atılan imei işlemciye bi zarar verir mi acaba performans olarak vs.
Sonuçta telefon tamamen parçalara ayrılıp anakart ısıtılıyor. Bu işi her ne kadar bilen kişi de yapsa muhakkak bir sorun oluyor. Daha önceki deneyimlerime güvenerek söylüyorum dağıtılıp toplanan telefonlar özellikle Xiaomi illaki bir sorun çıkarıyor. Tasarım nedeniyle tamiri zor çünkü.

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
Sonuçta telefon tamamen parçalara ayrılıp anakart ısıtılıyor. Bu işi her ne kadar bilen kişi de yapsa muhakkak bir sorun oluyor. Daha önceki deneyimlerime güvenerek söylüyorum dağıtılıp toplanan telefonlar özellikle Xiaomi illaki bir sorun çıkarıyor. Tasarım nedeniyle tamiri zor çünkü.
10 t hiçbir yerde yok 11 t veya pro alalım dedik onlarda sıkıntılı diyor herkes. kararsız kaldım.

omererduran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer erduran
Cihazım
mi max 3
Konular
0

Ekli dosyalar

• bluetooth kapanıyor, açılmıyor.mp4
    4,9 MB · Görüntüleme: 0

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
11 T pro alabilirsin kalite kayıtta sorun yok İstanbuldaysan dm den yaz yonlendireyim direnç filan değil lakin önce yasal süreyi bekle o süre zarfında kayita gerek yok.

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
11 T pro alabilirsin kalite kayıtta sorun yok İstanbuldaysan dm den yaz yonlendireyim direnç filan değil lakin önce yasal süreyi bekle o süre zarfında kayita gerek yok.
mi 11 t ye fiyatim uygun elimde su an iphone 11 pro var malum kayitta bitti pasaport da yok zararina satiyorum teli benim suan tek sıkıntım mi 11 t ye direnc ile imei atilinca güncelleme yapinca gitmiyormus ama yazilim ile yapilinca gidiyormus ben direnc ile yaptirmak istiyorum bu var mi acaba

Üst Alt