Yardım Mi 11 rom değişikliği Hk.

ciserlen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
2
Merhaba Çin'den mi 11 getirdim. Global değil sanırım. Global ya da eu tam hakim değilim. Nasıl geçebilirim. Detaylı konu aradım bulamadım hangisini önerirsiniz nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Öncelikler buradaki videoya bakarak BL kilidini açmanız lazım:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu işlem 1 hafta sürecek en az. İşlem tamamlanınca da Mi Flash ile bu konudaki romun fastboot indirme bağlantısından indirdiğiniz rom dosyasını BL kilidini kapatmadan yükleyeceksiniz:

Fastboot rom kurulum rehberi de bu:

ciserlen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
2
Telefon çin rom olduğu için Google play WhatsApp yok. Dil ingilizce yapsamda çoğu ayar uygulama çince bu 1 haftalık süre zarfında sim içinde kalacak. Telefonu kullanamayacağım. Başka çözüm yolu var mı ya da anlattığım gibi mi tam olarak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikler buradaki videoya bakarak BL kilidini açmanız lazım:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu işlem 1 hafta sürecek en az. İşlem tamamlanınca da Mi Flash ile bu konudaki romun fastboot indirme bağlantısından indirdiğiniz rom dosyasını BL kilidini kapatmadan yükleyeceksiniz:

Fastboot rom kurulum rehberi de bu:
Telefonu ilk açtım sim takmadım mi hesaba giriş yapmadım. Telefon günceleme yapmak istedi izin verdim sorun yaratır mı ? Cevap için çok teşekkür ederim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Telefon çin rom olduğu için Google play WhatsApp yok. Dil ingilizce yapsamda çoğu ayar uygulama çince bu 1 haftalık süre zarfında sim içinde kalacak. Telefonu kullanamayacağım. Başka çözüm yolu var mı ya da anlattığım gibi mi tam olarak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu ilk açtım sim takmadım mi hesaba giriş yapmadım. Telefon günceleme yapmak istedi izin verdim sorun yaratır mı ? Cevap için çok teşekkür ederim
Güncelleme yaptıktan sonra bu işlemleri yapın. Bu işlemlerden sonra güncelleme yaparsanız 1 haftalık süre uzar. Cihazı kullanmamanız gereken bir durum yok. Mi Unlock size bir süre verecek (genelde 168 saat, yani 1 hafta). Süreyi verince cihazı açıp kullanabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var, onlar da attığım videoda anlatılıyor.

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Arkadaş videoda güzel anlatmış. 7 gün sonunda kilit açma işlemini yeniden yapacaksin ve telefon fabrika ayarlarına geri dönecek (format), bl kilidi açık olduğu için sonrasında forumda anlatılan yöntemler ile rom yükleme yapabilirsiniz.

Üst Alt