MIUI 13 Mi 11 Pro/Ultra (Star) Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SKAIDXM İndirme Bağlantıları

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Teşekkür ederim hocam akşam fastboott'an kurulum yaptım bir kaç kez hata verdi ama işlem başarılı oldu. Xda forumların da mi12s ultra'nın leica kamera uygulamasını paylaşmışlar ilk gözlemlerime göre stock kamera'dan daha iyi fotoğraf çekiyor indirmek isteyenler için link:

Düzenleme: Merak edenler için Rom'da mi arama uygulaması ve mesajlaşma uygulaması yer alıyor aramalarınızı kayıt altına alabiliyorsunuz. Ekran hz oranı 120 hz seçili iken bazen ana ekran da 60 hz'in altına bile düşüyor (masaüstü ağır drop giriyor) bug olduğunu düşünüyorum.
Aynı sorun globalde'de mevcut ahhh miui ahhhh :)

Mehmett77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Teşekkür ederim hocam akşam fastboott'an kurulum yaptım bir kaç kez hata verdi ama işlem başarılı oldu. Xda forumların da mi12s ultra'nın leica kamera uygulamasını paylaşmışlar ilk gözlemlerime göre stock kamera'dan daha iyi fotoğraf çekiyor indirmek isteyenler için link:

Düzenleme: Merak edenler için Rom'da mi arama uygulaması ve mesajlaşma uygulaması yer alıyor aramalarınızı kayıt altına alabiliyorsunuz. Ekran hz oranı 120 hz seçili iken bazen ana ekran da 60 hz'in altına bile düşüyor (masaüstü ağır drop giriyor) bug olduğunu düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Endonezya rom kamera da fark ediyormu eu rom da Endonezya rom biraz kamera kötü gibi geldi bana

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Hocam inanılmaz ağır iniyor kontrol etme imkanınız varmıdır?

Sevban06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sevban
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
2
Merhaba bu sürümde birisi aradığında ekran gidip geliyor mu veya uçak moduna alındığında ekranda gidip gelmeler oluyor mu

Üst Alt