Rom Mi 11 Lite Xiaomi.eu Fasboot Rom V12.0.8.0.RKQMIXM

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Xiaomi.eu Mi 11 Lite için Fasboot Rom yayınladı.
Romu İndirip Rar dan çıkarın. Telefonu Fasboot Moduna Alın. Sonra windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat dosyasını çift tıklayıp çalıştırın ve yüklemenin bitmesini bekleyin açılış uzun sürebilir sıkıntı yapmayın. açılınca rom kurulmuş olacak iyi günlerde kullanın.
DİKKAT: Rom Kurulurken Her şeyi Silecektir ona göre yedekleme yapmadan romu kurmaya çalışmayın.
Ben Kurdum Sorunsuz Şekilde. Denemek isteyenler indirip kurabilir.
TWRP Daha yok Bulursam Onu da Paylaşırım.
Rom deneyiminiz nasıl? Globalden daha iyi mi?

Serkankoc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 11lit
Konular
1
Merhaba, öncelikle paylaşımınız için teşekkürler.Xiaomi mi 11 lite orijinal romu çok kötü,bende EU Roma geçmek istiyorum. Peki bu EU Romu yüklemeye geçmeden önce cihazın bootloader kilidini açmamız gerekli midir, bootloader kilidini açmadan da yükleyebilir miyim.(Bootloader açmak cihazı cihazı garanti dışı sayıyor).Bunu öğrenmek istiyorum, teşekkürler.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Merhaba, öncelikle paylaşımınız için teşekkürler.Xiaomi mi 11 lite orijinal romu çok kötü,bende EU Roma geçmek istiyorum. Peki bu EU Romu yüklemeye geçmeden önce cihazın bootloader kilidini açmamız gerekli midir, bootloader kilidini açmadan da yükleyebilir miyim.(Bootloader açmak cihazı cihazı garanti dışı sayıyor).Bunu öğrenmek istiyorum, teşekkürler.
Evet hocam kilidinin açık olması gerekiyor

Sent from my Redmi K30 using Tapatalk

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Rom deneyiminiz nasıl? Globalden daha iyi mi?
Biraz Geç Olacak cevap için ama tekrar orjinal yazılıma döndüm. Çünkü Xiaomi.eu rom sorunları var uygulamalarda sorunlar yaşadım ( Kasma, Donma) Bu sebepten dolayı orjinal yazılımla devam ediyorum şimdilik. Xiaomi.eu romu seviyorum başka cihazlarda kullanıyordum. ama bu cihaz için biraz erken ilerleyen sürümlerde tekrar dönebilirim. Bana göre xiaomi.eu romun artıları var arama kaydetme, gereksiz google servislerinin olmaması, fazlaca tema vb.

Serkankoc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 11lit
Konular
1
Biraz Geç Olacak cevap için ama tekrar orjinal yazılıma döndüm. Çünkü Xiaomi.eu rom sorunları var uygulamalarda sorunlar yaşadım ( Kasma, Donma) Bu sebepten dolayı orjinal yazılımla devam ediyorum şimdilik. Xiaomi.eu romu seviyorum başka cihazlarda kullanıyordum. ama bu cihaz için biraz erken ilerleyen sürümlerde tekrar dönebilirim. Bana göre xiaomi.eu romun artıları var arama kaydetme, gereksiz google servislerinin olmaması, fazlaca tema vb.
Bilgilendirme için çok teşekkürler ederim.O zaman bende EU rom yüklemek için biraz daha bekliyeyim.Evet gerçekten google rehberi çok çok kötü ama biraz idare edeceğiz artık.
Birşey daha sormak istiyorum.Suan telefonda TR rom var ,bu yeni çıkan global romu (V12.0.11.0.RKQMIXM) recovery olarak yüklesem sıkıntı olur mu.Simdiden teşekkür ederim

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
ne alaka ? İD ve İN global romların aynısı var ses kayıt arama vb.. google saçma saman servis yok :)

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Konuya ekleme yapayım. xiaomi.eu romu kurdum ama internet ve wifi sorunlu yabancı forumlarda da bahsediliyor. bende Türkiye romunu kurdum içlerinde en stabil wifi ve 4.5 G türkiye romunda buldum şimdilik onunla devam ediyorum. xiaomi.eu romun yeni versiyonunu bekliyorum gelirse yükleyip deneyimlerimi buradan bildireceğim.

Hakan Altun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MADNESS
Cihazım
Mi 10 Lite 5g
Konular
12
Konuya ekleme yapayım. xiaomi.eu romu kurdum ama internet ve wifi sorunlu yabancı forumlarda da bahsediliyor. bende Türkiye romunu kurdum içlerinde en stabil wifi ve 4.5 G türkiye romunda buldum şimdilik onunla devam ediyorum. xiaomi.eu romun yeni versiyonunu bekliyorum gelirse yükleyip deneyimlerimi buradan bildireceğim.
Eu stabil kurdum, iki gündür kullanıyorum. Bir sorunla karşılaşmadım.

Türkiye ' romundan bahsedebilir misiniz?

Global kararlı mı yoksa eu rom'a mı daha yakın? Bir de onu deneyeyim.

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6

Global Kararlıda wifi ve şebeke problemleri vardı. türkiye romu şebeke ve 4.5g konusunda daha iyi.
Global kararlıya daha yakın.
Yeni güncelleme ile eu rom da düzelecektir.

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24

Merhaba
Eu romda herhangi bir küçükte olsa takılma, kasma, yavaşlık varmı ?

Üst Alt