Yardım Mi 11 Lite Recovery Menüsünden Çıkamıyorum

talhaosmanoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonu aldım. Instagrama girdim sonra kasmaya başladı instagram yanit vermedi. Ardından telefonu yeniden başlattım. Daha sonrasında telefon kendini yeniden başlattı fakat direkt Recovery menüsü açıldı. Reboot attım. Fakat tekrar Recovery menüsü açıldı. Bi kaç kez daha denedim fakat her seferinde Reboot açıldı. Sonra kendi haline biraktim bir süre. Kendi kendine yeniden başlatıp tekrar tekrar Recovery menüsü açıldı şarjı bitene kadar. Şarjı bittikten sonra şarja taktım ve tekrar denedim tekrar aynı şey oldu. İnternetten biraz araştırdım ROM muhabbetlerini duydum. Fakat telefona kalıcı zarar vermemesi için herhangi bir işlem yapmadım. Telefon yurt dışı ürünü ve IMEI kayıtlı değil. Kapanmasına 30 gün kaldı. İki gün önce bozulmasaydı dün IMEI kaydı yaptıracaktım. Sizce bu sorunun sebebi ne? Çözümü var mı? Eğer varsa çözümü ne? Telefoncuya falan götürmeli miyim?

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Bende de Mi 11 Lite 5G NE modeli var, yeni aldım 3 gün önce suana kadar sorun yok, 13 miui yüklü. Kilit açma başvurusu yaptım, kilit açıksa senın telefona mudahale edilir kurtarılır.

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Cihazı sıfırmı aldınız.? Recovery mod da iken görüntüsünü atabilirmisiniz.?

Oyla:
Üst Alt