Yardım Mi 11 Lite Kamera Şarj Yiyor

gurkanss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
mi 11 lite
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 12.5.6 kararlı
Telefon Modeli
mi 11 lite
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 11 lite 12.5 sürümü yüklü IMEI ve root işlemi mevcuttur kameraya girdiğimde cihaz çok isiniyor ve bazen kameradan atıyor özellikle snapchate girip filtrelere girince donuyor snapchate giremiyorum sadece yükleme ekranı gözüküyor arka planda aşırı şarj yiyor ve ısınıyor bir cozumu var mıdır? Media.codec android camera Hardware aşırı şarj yiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-24-02-06-13-451_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-08-24-02-06-13-451_com.miui.securitycenter.jpg
    297 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2022-08-24-02-13-51-408_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-08-24-02-13-51-408_com.miui.securitycenter.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 9

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Gece mor çekim problemi de yaşıyor musunuz hocam veya ai modları çalışıyor mu kameranın

Oyla:

ciko3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemcan
Cihazım
redmi note6pro
Konular
0
Mi 11 lite 12.5 sürümü yüklü IMEI ve root işlemi mevcuttur kameraya girdiğimde cihaz çok isiniyor ve bazen kameradan atıyor özellikle snapchate girip filtrelere girince donuyor snapchate giremiyorum sadece yükleme ekranı gözüküyor arka planda aşırı şarj yiyor ve ısınıyor bir cozumu var mıdır? Media.codec android camera Hardware aşırı şarj yiyor.
Merhabalar 40 dk açık kameranın yüzde 3,5 şarj yemesi çok normal. Ayrıca mi serisinde root veya modem dosyası ile kamera mor hatası veya başka bir problem olmadı hiç. Siz eğer fastboot modda flash kaya bilirseniz varsa bilginiz linkteki modemi flaşlayıp deneyin ancak imeı ile ilgili değil efendim.

Oyla:

gurkanss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
mi 11 lite
Konular
8
Merhabalar 40 dk açık kameranın yüzde 3,5 şarj yemesi çok normal. Ayrıca mi serisinde root veya modem dosyası ile kamera mor hatası veya başka bir problem olmadı hiç. Siz eğer fastboot modda flash kaya bilirseniz varsa bilginiz linkteki modemi flaşlayıp deneyin ancak imeı ile ilgili değil efendim.
IMEI sıkıntısı yaratır mı ve kamerayı 40 dakika kullanmadım 5dakika en fazla kullandım o arka planda açık oluyor sürekli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet sorunları yaşıyorum

Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Eğer ai mod sıkıntıları vs. Forumda başlığı olacaktı hocam, mi11 için modem hazırlamıştım onunla bir deneyin

Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
IMEI gitme yada başka bir sorun çıkar mı?
yok hocam hiç bir sorun çıkmaz, telefonu fastboot a alıp pc ye takın, çift tıkla adında bir dosya var, çift tıklayın kendisi modemi yükler, restart atar sonra güle güle kullanın

Oyla:

gurkanss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
mi 11 lite
Konular
8
yok hocam hiç bir sorun çıkmaz, telefonu fastboot a alıp pc ye takın, çift tıkla adında bir dosya var, çift tıklayın kendisi modemi yükler, restart atar sonra güle güle kullanın
tamam hocam deneyeceğim bugün peki bilgilerimin dosya falan silinir mi?

Oyla:

veysi6262

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
lenovo a7000
Konular
0
merhaba, paylaşımınız için teşekkürler. bu modem golobal rom için anladığım kadarı ile. farklı bir rom da çalışır mı? bende endonezya romu var, bu rom da çalışır mı vermiş olduğunuz modem dosyası?

Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
merhaba, paylaşımınız için teşekkürler. bu modem golobal rom için anladığım kadarı ile. farklı bir rom da çalışır mı? bende endonezya romu var, bu rom da çalışır mı vermiş olduğunuz modem dosyası?
Hocam bende telefon olmadığı için deneme şansım olmuyor, uyumsuz bir yanı var ise düzenlerim o Roma göre de

Oyla:
Üst Alt