Yardım Mi 11 lite imeı sonrası kamera sorunu

canduzgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
mi 6
Konular
1
hocam 13 versiyonu için hazırladığım buydu, hangisini yüklemiştiniz?
şifre haberservis.com bu arada
Bunu yükledim kamera düzeldi, parmak izi düzelmedi

Bendarli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
Hocam paylaşım için teşekkürler. Miui 13.0.8 sürümünde test ettim, herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Aranızda yeniyim aynı sıkıntı bende de var bu dosyayı indirdim ama nasıl flashlayacağımı tarif edebilir misiniz?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Bunu yükledim kamera düzeldi, parmak izi düzelmedi
hocam eski modemlerden birini de tekrar deneyin olmadı, parmak iziyle alakalı bir problem yoktu, persist silinmiş telefonda dahi tekrar çalışır hale getiriyor çünkü.

Aranızda yeniyim aynı sıkıntı bende de var bu dosyayı indirdim ama nasıl flashlayacağımı tarif edebilir misiniz?
Telefonunuzu fastboot a alıp bilgisayara bağlayın hocam, ardından içindeki görünür olan dosyaya çift tıklayın, hata vermedi ise bir tuşa basarsanız telefon yeniden başlar ve bitti bu kadar

Bendarli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mi9 se
Konular
1
hocam eski modemlerden birini de tekrar deneyin olmadı, parmak iziyle alakalı bir problem yoktu, persist silinmiş telefonda dahi tekrar çalışır hale getiriyor çünkü.

Telefonunuzu fastboot a alıp bilgisayara bağlayın hocam, ardından içindeki görünür olan dosyaya çift tıklayın, hata vermedi ise bir tuşa basarsanız telefon yeniden başlar ve bitti bu kadar
çok teşekkür ederim denedim oldu yalnız sanırım benim şarjımda hızlı düşüyor yine yazılımsal bir sıkınıtımıdır acaba rom 13,.08

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
çok teşekkür ederim denedim oldu yalnız sanırım benim şarjımda hızlı düşüyor yine yazılımsal bir sıkınıtımıdır acaba rom 13,.08
Hocam son günlerde note 10 pro için de bu şikayet çoğalmaya başladı. test araçları ile telefonunuzun sıcaklığını ölçme şansınız var mı acaba sıcak mı buna sebep oluyor diye düşünmeye başladım

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam son günlerde note 10 pro için de bu şikayet çoğalmaya başladı. test araçları ile telefonunuzun sıcaklığını ölçme şansınız var mı acaba sıcak mı buna sebep oluyor diye düşünmeye başladım
Endonezya 13.0.3'te cihaz sıcaklığı normal, şarj olarak da iyi dayanıyor. Sizin yaptığınız modem dosyasını kullanıyorum. Şarj problemi 13.0.8 yazılımıyla alakalı olabilir.

sfmrcsvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa seven
Cihazım
mi 6 128gb
Konular
0
Merhaba 13.08 kullanıyorum IMEI den sonra kamera ve NFC gitti sizin dosyayı kullanırsam sorunum cozulurmi acaba yoksa 13.07de mi olmak gerekiyor

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Merhaba 13.08 kullanıyorum IMEI den sonra kamera ve NFC gitti sizin dosyayı kullanırsam sorunum cozulurmi acaba yoksa 13.07de mi olmak gerekiyor
13.0.2'deyim ama NFC bende de çalışmıyor. Imei işlemine rağmen nfc'si çalışan var mı?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
düzelecektir hocam. rm note 10 proda da nfc de sorun yaşadığım için modem dosyasını güncellemiştim

tgnsrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusret
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
hocam 13 versiyonu için hazırladığım buydu, hangisini yüklemiştiniz?
şifre haberservis.com bu arada
Global 13.0.5 kamera sorunu için yükledim. Sorunsu çalıştı. Teşekkürler

Üst Alt