Soru Mi 11 Lite Güncellemeler Hakkında

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
acaba telefonda bir arıza varmıdır pil istatiklerinde yüzde 45 google play hizmetleri yemiş anlayamadım telefonda mı sıkıntı google la alakalı mı ?
Play Hizmetleri başka bir hocamızda da yüksek çıkıyordu birkaç gündür. Yazılımsal bir sorun.

Play Store ve Play Hizmetleri'nin verilerini temizleyin, belki işe yarar.

uozma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Play Hizmetleri başka bir hocamızda da yüksek çıkıyordu birkaç gündür. Yazılımsal bir sorun.

Play Store ve Play Hizmetleri'nin verilerini temizleyin, belki işe yarar.
bununla ilgili bir güncelleme gelir mi ? birde telefonda sıkıntı yoktur değil mi ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
bununla ilgili bir güncelleme gelir mi ? birde telefonda sıkıntı yoktur değil mi ?
Yazılımsal bir sorun, cihazın kendisinden değildir, merak etmeyin. Güncelleme yüksek ihtimalle Google tarafından gelir. Yani Play Hizmetleri düzelirse zaten başka bir şeye gerek kalmaz.

uozma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Yazılımsal bir sorun, cihazın kendisinden değildir, merak etmeyin. Güncelleme yüksek ihtimalle Google tarafından gelir. Yani Play Hizmetleri düzelirse zaten başka bir şeye gerek kalmaz.
çok teşekkürler hocam birde telefon ilk 1 hafta adaptasyon sürecinde olduğu içinde düşebilir diyorlar var mıdır böyle birşey ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
çok teşekkürler hocam birde telefon ilk 1 hafta adaptasyon sürecinde olduğu içinde düşebilir diyorlar var mıdır böyle birşey ?
Mümkündür hocam. Onun dışında gereksiz Google uygulamalarını kaldırırsanız da yararı olacaktır. Bilgisayar üzerinden Xiaomi ADB Fastboot Tools uygulaması ile gereksiz tüm sistem uygulamalarını kaldırabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Mümkündür hocam. Onun dışında gereksiz Google uygulamalarını kaldırırsanız da yararı olacaktır. Bilgisayar üzerinden Xiaomi ADB Fastboot Tools uygulaması ile gereksiz tüm sistem uygulamalarını kaldırabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
Peki bu xiaomi adb fastboot tools uygulaması ile işlem yapılması akabinde telefonda garanti dışı kalma vb. durumlar söz konusu oluyor mu? Diğer modellerde de yapılabilen bir işlem mi meseala red mi note 10S de?

Üst Alt