Yardım Mi 11 lite format ve güncelleme de açılmama sorunu

hakanyrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar yurtdışı imei yüklenen telefonum da format sonrası imei silindi sonrasında güncelleme yaptığımda tekrar imei silindi bunun bir çözümü varmı yada tekrarı olması durumunda kolay bir çözümü varmıdır. Telefon donsa format atsam imei kayıdı için tekrar tekrar ücret ödeyeceğim.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Hatırladığım kadarı ile güncellemeler yüklendiğinde yeniden modem dosyası atılması gerekiyordu. Güncelleme imei siliyor. Yeniden imei attırıp güncelleme yapmamanız gerekiyor.

vozroo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vozro
Cihazım
İPHONE ve poco
Konular
6
Merhaba arkadaşlar yurtdışı imei yüklenen telefonum da format sonrası imei silindi sonrasında güncelleme yaptığımda tekrar imei silindi bunun bir çözümü varmı yada tekrarı olması durumunda kolay bir çözümü varmıdır. Telefon donsa format atsam imei kayıdı için tekrar tekrar ücret ödeyeceğim.
cihaz yurt dışı ise sıfırlama işlemlerini pc ile qcn dosyalarını yedekleyerek yap. evet her formatta senin imei gider.

denizkral34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Mi Note 3
Konular
7
Merhaba hocam bende bu telefonu düşünüyorum memnun musunuz ? Kamera olarak nasıl ? Ne kadara aldınız ?

hakanyrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
cihaz yurt dışı ise sıfırlama işlemlerini pc ile qcn dosyalarını yedekleyerek yap. evet her formatta senin imei gider.
Qcn nasıl yedekleyebilirim ve yedekten kurabilirim. Qcn modem dosyaları mi oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatırladığım kadarı ile güncellemeler yüklendiğinde yeniden modem dosyası atılması gerekiyordu. Güncelleme imei siliyor. Yeniden imei attırıp güncelleme yapmamanız gerekiyor.
Modem dosyasını yedekleyip güncelleme sonrası telefon açılmadan modem dosyasını flaslayarak atsam imei silinmeden güncellenmiş olacakmiyim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Modem dosyasını yedekleyip güncelleme sonrası telefon açılmadan modem dosyasını flaslayarak atsam imei silinmeden güncellenmiş olacakmiyim.
Merhaba hocam bende bu telefonu düşünüyorum memnun musunuz ? Kamera olarak nasıl ? Ne kadara aldınız ?K

Kamerası çok iyi ancak imei atılınca kamerada bazı sorunlar oluyor mesela gece modu mor perdeli çekiyor normal çekimde sorun yok
ben daha önce kullanmıştım tekrar geri dönüş yaptım ikinci el olarak aldım 3000 TL

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
modem dosyasını fastboot mod da flash layıp restart yaparsan düzelir.

Üst Alt