Çözüldü Mi 11 Lite dondu ve home tuşu bozuk olduğundan müdahale edemiyorum.

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
En son sürüm
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Lütfen yardım edin, Mi 11 Lite cihazımın home tuşu bozuktu ve bu şekilde kullanıyordum fakat yaklaşık 30dk önce birden dondu ve ne yaparsam yapayım kendine gelmedi, en son video izlediğim ekran kaldı bu şekilde ne yaparsam yapayım olmuyor lütfen yardım edin, ne yaparsan telefonu yeniden başlatabilirim?

Çözüm
Bu sorunun en kesin çözümü telefonun batarya bağlantısını çekmek ya da şarjınızın bitmesini beklemek gibi görünüyor. Çünkü cihazı PC'ye bağlayıp uygulama indiremiyorsunuz, PC üzerinden resetleyemiyorsunuz. Cihazınızı şarja takıp bir süre beklerseniz bir ihtimal şarjı dolduktan sonra bildirim verebilir ve bu ekranın çözülmesine yardım edebilir.

helen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
helin
Cihazım
mi 11 lite
Konular
0
Teşekkür ederim, bataryayı söküp takarak düzelttim.
merhaba şu an aynı sorunu yaşıyorum, telefon açma yçntemini bende biliyorum ama şu an telefonu kapatamıyorum. bataryayı nasıl söktünüz söyler misiniz lütfen

Oyla:

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
merhaba şu an aynı sorunu yaşıyorum, telefon açma yçntemini bende biliyorum ama şu an telefonu kapatamıyorum. bataryayı nasıl söktünüz söyler misiniz lütfen
Saç kurutma makinesini çok abartmadan hafifçe telefonun arka kapağının kenar kısımlarına tuta tuta yapışkanı yumuşattım, araya ince bir şey sokarak camı söktüm fakat dikkatli olmakta fayda var zira ben sökerken arka camı kırdım, üstteki plakanın vidalarını söktüm ve dikkatlice batarya soketini çıkartıp tekrar taktım fakat size önermiyorum, çok hassas olmanız gerekli en ufak yanlış hamlenizde cihaz çöp olabilir.

Oyla:
Üst Alt