Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Endonezya 12.5.3'te modem dosyasını yükleyince bluetooth çalışmıyor. Miui 13 için olan modem Endonezya 13.0.3'te sorunsuz çalışıyor 👍🏼

MetinCakir1017

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Şimdi parmak izim gitti maalesef, parmak izi okuyucu yok görünüyor ekleyemiyorum ama kamera sorunsuz çalışıyor neyse ki, bi önceki modemde ve güncellemede de kamera bozuktu parmak izi çalışıyordu.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Şimdi parmak izim gitti maalesef, parmak izi okuyucu yok görünüyor ekleyemiyorum ama kamera sorunsuz çalışıyor neyse ki, bi önceki modemde ve güncellemede de kamera bozuktu parmak izi çalışıyordu.
Parmak izi modem dosyasıyla alakalı değil. Cihazın kronik sorunu olduğu için bozuluyor, cihaz bazen görüyor bazen görmüyor. Cihaz parmak izi okuyucuyu donanımsal olarak algılayamadığı zaman menüden kalkıyor.

ilter88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilter
Cihazım
MI 9 LITE 128GB
Konular
1
Allah razı olsun bütün emeği geçen arkadaşlar için

brkdarkking

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkay
Cihazım
mi 11 lite
Konular
0
Çok teşekkürler

gurkanss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
mi 11 lite
Konular
8
bende miui13 yüklesem bunun gibi sorunlar yaşar mıyım parmak izi veya kamera? cihaz sorunsuz sadece 12.5.6 sürümünde ve gece modu aı çalışmıyor kamera Snapchat girince donuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
bende miui13 yüklesem bunun gibi sorunlar yaşar mıyım parmak izi veya kamera? cihaz sorunsuz sadece 12.5.6 sürümünde ve gece modu aı çalışmıyor kamera Snapchat girince donuyor
Global 12.5.4 modemini deneyin. Kamera düzelmezse miui 13 yükleyip ona uygun modemi yükleyebilirsiniz. Parmak izi 'nin modem dosyasıyla bir bağlantısı yok ama 13.0.8'e güncelleyen bazı kişiler ön kamera sorunu yaşıyor. Tavsiyem endonezya 13.0.3 romu, kamera da sorunsuz çalışıyor .

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Elinize sağlık hocam.

Apobesyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
0
Global 12.5.4 modemini deneyin. Kamera düzelmezse miui 13 yükleyip ona uygun modemi yükleyebilirsiniz. Parmak izi 'nin modem dosyasıyla bir bağlantısı yok ama 13.0.8'e güncelleyen bazı kişiler ön kamera sorunu yaşıyor. Tavsiyem endonezya 13.0.3 romu, kamera da sorunsuz çalışıyor .
13.0.3 endonezyo rom kurdum ön kamera açıyor bir resim çektiğinde kapatıyor arka kamerayı açmak istediğimde açmıyor dönüyor uygun rom hangisi olacak hepsini denedim olmadi

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
13.0.3 endonezyo rom kurdum ön kamera açıyor bir resim çektiğinde kapatıyor arka kamerayı açmak istediğimde açmıyor dönüyor uygun rom hangisi olacak hepsini denedim olmadi
13.0.3 endonezya sorunsuz çalışıyor. Kamerada takılma da gece modu sorunu da yok. Siz 13.0.8 yüklemiştiniz ve ön kamerada bu sorun başlamıştı diye hatırlıyorum. 13.0.8 yükleyen bazı kullanıcıların ön kamerası bozuldu, şu anda yeni güncelleme beklemekten başka çare yok.

Üst Alt