MIUI 12.5 Mi 11 Lite (Courbet) Global Stabil V12.5.8.0 RKQMIXM Enhanced

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Elinize sağlık hocam her güncelleme ile cihaz daha iyiye gidiyor ilk sürümü çok kötüydü bu sürümde black crush biraz daha düzelmiş gibi geldi bana
Rica ederim hocam, ben ilk sürümlerde black crush yaşamıştım 12.5.6 ile birlikte bende black crush yoktu ancak ekranda farklı sorunlar vardı, cihazı servise verdim ekran değişimi yapıldı bu sürümü yükledim dediğiniz gibi oldukça sorunsuz bir sürüm. :)

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum

Güncellemenin OTA yoluyla size ulaşmasını bekleyebilir yada OTA bağlantısını indirerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz.
Diğer bir seçenek olarak RECOVERY sürümünü indirerek güncelleyici üzerinden rom dosyasını gösterip yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.
Cihazın Bootloader Kilidi açık ise Fastboot üzerinden, Fastboot rom yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Fastboot Bağlantısı paylaşıldığında eklenecektir.
Merhaba istisnasız bütün romları deniyorum (eu vs dahil) bu son çıkan rom da dahil olmak üzere en hızlı ve akıcı rom endonezya romudur..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Endonezya 12.5.1.0 sürümündeyim bu sürümdeki hız ve pil performansı var mı önerir misiniz
hıç kıpırdama en iyisi endonezya ( hız - akıcılık)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba istisnasız bütün romları deniyorum (eu vs dahil) bu son çıkan rom da dahil olmak üzere en hızlı ve akıcı rom endonezya romudur..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hıç kıpırdama en iyisi endonezya ( hız - akıcılık)
Bu söylediğiniz göreceli bir kavram, sizin cihazınızda Endonezya rom sorunsuz olabilir ancak her cihazda bu durum böyle değil. Örneğin benim cihazımda kasma,donma ve ısınma yapıyordu, global rom Xiaomi.Eu rom ve MMX rom yağ gibi akıyor iken aosp romlar coğunlukla boot dahi etmiyordu.

enteresan05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
14
Bu söylediğiniz göreceli bir kavram, sizin cihazınızda Endonezya rom sorunsuz olabilir ancak her cihazda bu durum böyle değil. Örneğin benim cihazımda kasma,donma ve ısınma yapıyordu, global rom Xiaomi.Eu rom ve MMX rom yağ gibi akıyor iken aosp romlar coğunlukla boot dahi etmiyordu.
Endonezya romundan iyisi yok benim cihaz icinde. Kullanmadigim rom kalmadi

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Bence sizin cihazda extra bir durum olabilir genel olarak mi 11 lite 4g de en akıcı en performanslı rom Endonezya romudur herkeste bu böyle..
Ha bazı kişiler mesela Eu romdayken gayet iyi sorunsuz falan diye mesaj yazıyorlar ama bu arkadaşlar ya Endonezya romunu (bu cihazda) hiç görmemişler yada ufak tefek takılmaları hıçkırıkları vs. falan pek umursamayan bir yapıya sahipler.

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Endonezya romundan iyisi yok benim cihaz icinde. Kullanmadigim rom kalmadi

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu son çıkan romu denediniz mi hocam. ben de tüm romlarda kasma sorunu yaşadım en son endonezya rom yükleyince kasma sorunu bitti. bu romu kuranlar çok memnun olduklarını söylüyorlar.

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
Rica ederim hocam, ben ilk sürümlerde black crush yaşamıştım 12.5.6 ile birlikte bende black crush yoktu ancak ekranda farklı sorunlar vardı, cihazı servise verdim ekran değişimi yapıldı bu sürümü yükledim dediğiniz gibi oldukça sorunsuz bir sürüm. :)
Hocam ekranda ne gibi sorunlar vardı acaba

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
IPS panellerde olduğu gibi ghost oluşmaya başlamıştı hocam, amoled yanığı değildi, birde gölgelenme ve titreme oluyordu.
Benim ekranda da küçücük bir leke var da 5 aydır duruyor öyle beni rahatsız etmediği için garantiye yollamadim,ama garanti bitmesine yakın yollayacağım,sizin ekran değişimi ücretsiz olarak gerçekleşti değil mi işçilikleri falan nasıl sizce

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Benim ekranda da küçücük bir leke var da 5 aydır duruyor öyle beni rahatsız etmediği için garantiye yollamadim,ama garanti bitmesine yakın yollayacağım,sizin ekran değişimi ücretsiz olarak gerçekleşti değil mi işçilikleri falan nasıl sizce
Evet hocam ücretsiz ekran değişimi yapıldı genpa serviste, işçilik güzel. 1 Günde onarımını yapıp kargoya verdiler ancak kargonun bana ulaşması biraz uzun sürdü.

Üst Alt