MIUI 13 Mi 11 Lite (Courbet) Endonezya Stabil V13.0.1.0 SKQIDXM

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazı sıfırlarsanız hızlanacaktır. Android 11'ün üstüne kurulduğu için hantallık vardır.
Yok hocam miui 13 her türlü hantal, temiz kurulum yaptım yine hantal mecbur kernel yükledim animasyonları kapattım idare etti.

Ignorance

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olkan Nar
Cihazım
Mi 10 T Lite
Konular
0
Yok hocam miui 13 her türlü hantal, temiz kurulum yaptım yine hantal mecbur kernel yükledim animasyonları kapattım idare etti.
İşe yaramadıysa sıfırlamayım hiç. Malum çok dosya var yedeklenecek.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
İşe yaramadıysa sıfırlamayım hiç. Malum çok dosya var yedeklenecek.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam isterseniz sıfırlayın üstüne kurduysanız hem Android hem Miui yükseldiğinden sistemde ciddi şişmeler oluyor, sıfırlayacaksanız recovery üzerinden yapın işlemi.

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Selamın aleyküm bu gece güncelleme gelmiş arkadaşlar beğebdiniz mi nasıl kamera problemlerinden yıldım düzeldi mi onlar şuan indiriyor yüklemeli miyim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Selamın aleyküm bu gece güncelleme gelmiş arkadaşlar beğebdiniz mi nasıl kamera problemlerinden yıldım düzeldi mi onlar şuan indiriyor yüklemeli miyim
Aleyküm selam, genel olarak memnun değiliz :)

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Be
Aleyküm selam, genel olarak memnun değiliz :)
Yükledim kamera probelmi gitmiş bende yakınlık sensörü sorunu vardı oda gitti telefon uygulaması aşırı hızlanmış uygulamalarda da bir sorun yok ama ayarlara girdiğimde mesela çok basit bir şeye mesela ekran ayarlarına girerken kasmalar oluyor 8 gb ram.olmasina rağmen 90 hz ekrana sanki 45 fps geliyor gibi oluyor bi an bide kamera açılırken biyometrik diye birşey çıkıyor sol üstte nefret ettim ondan nasıl kaldırılır acaba

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Be

Yükledim kamera probelmi gitmiş bende yakınlık sensörü sorunu vardı oda gitti telefon uygulaması aşırı hızlanmış uygulamalarda da bir sorun yok ama ayarlara girdiğimde mesela çok basit bir şeye mesela ekran ayarlarına girerken kasmalar oluyor 8 gb ram.olmasina rağmen 90 hz ekrana sanki 45 fps geliyor gibi oluyor bi an bide kamera açılırken biyometrik diye birşey çıkıyor sol üstte nefret ettim ondan nasıl kaldırılır acaba
Kamerada AI ve gece modu çalışıyor mu yani?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Be

Sizin sorunlarınız persist kaynaklıymış romla birlikte persist yenilenince kamera ve sensör sorunları çözülmüş.

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Be

Nası yani camera düzeldi demişsiniz ? sizin telefon yurtdışı imei repair yapılmış bir telefon muydu ? yoksa yurt içi veya kayıtlı bir telefonmuydu?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Arkadaşla özel mesajdan konuştuk, telefonunda imei işlemi yokmuş. Yani kameranın çalışması normal.

Üst Alt