Gcam Mi 11 Lite Çalışan GCam

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15
Kendim MMX 12.5.8 kullanıyorum, gayet stabil çalışıyor. Diğer romlarda denemedim. Deneyen arkadaşlar çalışıp çalışmadığını yazabilir.

Kurulum:
Gcam Apkyı ve configi indirin. Gcamı kurun açmadan config dosyasını ana dizinde GCam/Configs8 klasörü oluşturup içine atın. Gcam i açın aşağıda boşyere çift tıklayıp configi restore edip kullanın.

İndirme linkileri:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Elinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler.
Bir çok sürümünü denedim hiç birisi miui kamera kadar başarılı değiller gcam kullanmak da bir tercih tabi ki ancak çekimler beni tatmin etmiyor, gece gündüz fark etmeksizin bazı fotolarda aşırı grenlenme oluyor. Gcam yerine ben işim acil değilse play store da bulunan bu uygulamalar ile çekim yapmayı tercih ediyorum, daha başarılılar.

ilkrbyhn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mİ 11 LİTE 4G
Konular
5
Paylaşım için teşekkürler bir sorum var uygulamayı Türkçe nasıl yapabiliriz?

StorcLax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Konular
5
Elinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler.
Bir çok sürümünü denedim hiç birisi miui kamera kadar başarılı değiller gcam kullanmak da bir tercih tabi ki ancak çekimler beni tatmin etmiyor, gece gündüz fark etmeksizin bazı fotolarda aşırı grenlenme oluyor. Gcam yerine ben işim acil değilse play store da bulunan bu uygulamalar ile çekim yapmayı tercih ediyorum, daha başarılılar.
miui kameradan daha başarılı olduklarını düşünüyor musunuz verdiğiniz uygulamaların

Üst Alt