Yardım mi 11 lite 5g ne lisa modem doyası

Efe.balikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
lisa_global_images_V13.0.5.0.SKOMIXM_20220705.0000.00_12.0_global
Telefon Modeli
mi 11 lite 5g ne
Bootloader Kilidi
Açık
mi 11 lite 5g ne cihazım için imei kaydı yapmaya çalışıyordum fakat miflash ile rom yükledikten sonra nv data hatasını verdi edindiğim bilgilere göre modem doyası gerekiyormuş fakat bütün interneti taramama rağmen cihazım için modem dosyası bulamadım destek olursanız çok sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
başka cihazın efs yedegi uymaz hocam onuda baştan belirteyim "twrp ekranında restore kısmından yükleyebilirsiniz veya diyelim elinizde modemst1-2 ve fsg bölümleri mevcut onları fastbootan "fastboot flash modemst1 modemst1" gibi flashlamanız gerekiyor diger bölümleri de benzer komutlarla ilerlerseniz olay çözülür ama elinizde bu yedeklerin oldugnu düşünmüyorum
aynen en sağlamı img uzantılı alınan yedektir ama arkadaşın onu alabileceğini bende zannetmiyorum. diğer türlü twrp ile alınan efs yedeği iş yapmayabilir ya da sürüm seçebilir.

Oyla:

Efe.balikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
3
başka cihazın efs yedegi uymaz hocam onuda baştan belirteyim "twrp ekranında restore kısmından yükleyebilirsiniz veya diyelim elinizde modemst1-2 ve fsg bölümleri mevcut onları fastbootan "fastboot flash modemst1 modemst1" gibi flashlamanız gerekiyor diger bölümleri de benzer komutlarla ilerlerseniz olay çözülür ama elinizde bu yedeklerin oldugnu düşünmüyorum
şöyle açıklığa kavuşturayım twrp yükleme işlemi başarısız oldu onun için orangefox kullandım pek bi işe yaramadı zaten başaracağımıda düşünmüyordum fakat fastboot ile yedek aldım yani öyle düşünüyorum dediğiniz şeyi yaparsam hatanın çözülme ihtimali varmı

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
şöyle açıklığa kavuşturayım twrp yükleme işlemi başarısız oldu onun için orangefox kullandım pek bi işe yaramadı zaten başaracağımıda düşünmüyordum fakat fastboot ile yedek aldım yani öyle düşünüyorum dediğiniz şeyi yaparsam hatanın çözülme ihtimali varmı
elbette çözülür yani elinizdeki cihazın efs yedegi olsaydı çözülürdü bu arada cihazın orjinal imeileri geri gelir sizin yaptıgınız geri gelmez rsa denetleyicisi bölümün farklı oldugunu algılayıp nv hatasını verir

Oyla:

Efe.balikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
3
elbette çözülür yani elinizdeki cihazın efs yedegi olsaydı çözülürdü bu arada cihazın orjinal imeileri geri gelir sizin yaptıgınız geri gelmez rsa denetleyicisi bölümün farklı oldugunu algılayıp nv hatasını verir
hocam destekleriniz için teşekkürler az daha uğraşıp olmadı pazartesi telefoncuya bırakırım iyi akşamlar

Oyla:

hasanbicici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
0
slm arkadaşlar bende de aynı durum var ama benim telefon dirençli. yanlışlıkla normalden fabrika ayarlarına geri dönüldü. Tamirciye götürdüm efs ve nv data yedekleri lazım ama ben bulamadım dedi başka telefonun yedeği de olur dedi. Bu durumda başka bir telefondan yedek alsam benim telefon düzelir mi eğer düzelirse konu sahibi arkadaşım bana yedek gönderebilir misin tşkler

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
slm arkadaşlar bende de aynı durum var ama benim telefon dirençli. yanlışlıkla normalden fabrika ayarlarına geri dönüldü. Tamirciye götürdüm efs ve nv data yedekleri lazım ama ben bulamadım dedi başka telefonun yedeği de olur dedi. Bu durumda başka bir telefondan yedek alsam benim telefon düzelir mi eğer düzelirse konu sahibi arkadaşım bana yedek gönderebilir misin tşkler
böyle bir şey yok sizi göndermiş başından :) efs yedeği dediği dosya cihaza özel kriptolu dosyalardır başka cihazda iş yapmaz. sizin cihazınızın model nedir? hangi ekranda kaldı? cihaz açık imeilermi gözükmüyor?

Oyla:

Efe.balikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Cihaz yedekleri bendede yok olmayacağı söylendi ama bulursam bilgilendiririm

Oyla:

elnur kale

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elnur
Cihazım
Mi 11 light 5g
Konular
0
efs yedeği olsa bile geri yükleme adımlarını anlatmanızı rica edebilirmiyim
Merhaba arkadaşlar bende de aynı durum var fakat modem 1 ve modem 2 yedeğim var. .....ve efs yedeğim var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

B
Merhaba arkadaşlar bende de aynı durum var fakat modem 1 ve modem 2 yedeğim var. .....ve efs yedeğim var

B
nasıl yapmalıyım

Oyla:

eroglucep66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0

B

nasıl yapmalıyım
mrb efs yedeğini paylaşabilirmisin bi yere upload edip banada lazım da duruyorsa

Oyla:
Üst Alt