MIUI 12 Mi 11 Lite 5G - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.RKIMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Mi 11 Lite 5G
Global Kararlı Rom
V12.0.2.0.RKIMIXM

[ Android 11 ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
archesm hocama teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Merhaba mıu 11 lite alma arefesindeyim bir kaç sorum olacak arkadaşlar bu telefonda hindistan rom yada endenozya rom var mı miu mesaj miu arama var mı bir de 4g 5 g olayını nasıl anlarız

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Merhaba mıu 11 lite alma arefesindeyim bir kaç sorum olacak arkadaşlar bu telefonda hindistan rom yada endenozya rom var mı miu mesaj miu arama var mı bir de 4g 5 g olayını nasıl anlarız
Hindistan ve Endonezya romları yok çünkü o bölgelerde resmi satışı yok. Hatta Türkiye'de de resmi satışı yok. Ayrıca IMEI tamiri de yok bu cihaz için. Almanızı tavsiye etmem.

Mi 11 Lite 4G modeli için henüz deneme aşamasında IMEI tamiri mevcut ancak almanızı tavsiye etmem yine de garantisiz alacaksanız.

Bütçenizi yazarsanız size daha iyi bir cihazı önerebiliriz.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Hindistan ve Endonezya romları yok çünkü o bölgelerde resmi satışı yok. Hatta Türkiye'de de resmi satışı yok. Ayrıca IMEI tamiri de yok bu cihaz için. Almanızı tavsiye etmem.

Mi 11 Lite 4G modeli için henüz deneme aşamasında IMEI tamiri mevcut ancak almanızı tavsiye etmem yine de garantisiz alacaksanız.

Bütçenizi yazarsanız size daha iyi bir cihazı önerebiliriz.
Açıklama için teşekkürler sahibinden com satıcıları ile görüştüm imei atmaya başladıklarını söylediler telefon içini acmadan o nedenle size sormak istedim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Açıklama için teşekkürler sahibinden com satıcıları ile görüştüm imei atmaya başladıklarını söylediler telefon içini acmadan o nedenle size sormak istedim
Çok uğraşmayın derim. Güncelleme yapınca modem dosyası uçuyor ve her güncellemede bilgisayardan modem dosyasını kurmanız gerekiyor.

Sadece güncellemede de değil tabi, rom kurma ve sıfırlama işlemlerinde de gidiyor modem. Alacaksanız IMEI tamirinin daha düzgün yapıldığı modellere bakın derim.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Çok uğraşmayın derim. Güncelleme yapınca modem dosyası uçuyor ve her güncellemede bilgisayardan modem dosyasını kurmanız gerekiyor.

Sadece güncellemede de değil tabi, rom kurma ve sıfırlama işlemlerinde de gidiyor modem. Alacaksanız IMEI tamirinin daha düzgün yapıldığı modellere bakın derim.
O zaman redmi note 8 deki gibi değil durum çünkü note 8 de 1 yıldır en az 4 güncelleme geldi ben bilgisayar üzerinden flash romla rom değiştirdim imei ucmadi miu 11 lite de uçuyor mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2021 xioami ne önerirsiniz imei atılacak

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
O zaman redmi note 8 deki gibi değil durum çünkü note 8 de 1 yıldır en az 4 güncelleme geldi ben bilgisayar üzerinden flash romla rom değiştirdim imei ucmadi miu 11 lite de uçuyor mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2021 xioami ne önerirsiniz imei atılacak
Redmi Note 10 5G veya Redmi Note 10S, daha düzgün şekilde IMEI tamiri yapılabilen 2021 cihazları.

Üst Alt