Soru Mi 11 Kayıt Sorunu

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Selamlar,

Mi 11 almayı düşünüyorum bir tane de buldum daha hiç hat takılmamış ama merak ettiğim şey şu bu cihazlara imei atılabiliyor mu? Atılamıyorsa sürekli senenin 4'te 3'ünde cihazı kullanıp son çeyrekte nadasa mı yatırmak gerekiyor ? Bu kayıt işi için kalıcı bir çözüm yok mudur ?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Selamlar,

Mi 11 almayı düşünüyorum bir tane de buldum daha hiç hat takılmamış ama merak ettiğim şey şu bu cihazlara imei atılabiliyor mu? Atılamıyorsa sürekli senenin 4'te 3'ünde cihazı kullanıp son çeyrekte nadasa mı yatırmak gerekiyor ? Bu kayıt işi için kalıcı bir çözüm yok mudur ?

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
maalesef şuan için mi 11 için plaka işlemi yapılamıyor. umarım en yakın sürede çözüme kavuşur çok fazla kişinin beklediğini ve mağdur olduğunu söyleyebilirim.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Peki hocam sizce alınır mı? Yani almaya değer mi bu cihazı ? İmei kayıt işlemi çıkar mı yoksa hiç uğraşma başka cihaz mı bak dersiniz?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Peki hocam sizce alınır mı? Yani almaya değer mi bu cihazı ? İmei kayıt işlemi çıkar mı yoksa hiç uğraşma başka cihaz mı bak dersiniz?
Başka cihaz bakın derim Xiaomi poco vs mi 10 t sonrası çıkan cihazlar repair bakımından çöp benim için 10t modelinin üstlerde ya her update vs sonrası modem diot değişimi olanlarda sıfırdan repair+modem istiyor hocam uzun iş

Üst Alt