Soru Mi 11 Kayıt Problemi Hakkında Sormak İstediklerim

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
hocam ha recovery ha ayarlardan sıfırlama aynı şeye denk geliyor muhtemelen imei tekrar gidecektir ama bu telefonu almamanıza engel değil bence.
Eskiden geçici kayıta güvenip rahat rahat alıyordum da şimdi o kadar rahat olmuyor az paralar değil hocam neticesinde.

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Eskiden geçici kayıta güvenip rahat rahat alıyordum da şimdi o kadar rahat olmuyor az paralar değil hocam neticesinde.
En kötü tekrar imei attırırsınız bende mi 11t pro kullanıyorum uzatma kapandı, direnç işlemi de yapmak istemiyorum hayırlısı artık..

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Konu içindeki gereksiz yazışmalar silindi arkadaşlar. Atışma içeren mesajlar, soruya verilen cevaplardan fazla.
Selamlar,

Bir arkadaşta Mi 11 buldum ve almayı düşünüyorum. Cihaz için çift hat kayıtlı ancak sıfırlama ve güncelleme alınırsa imei numaraları uçar dedi. Buraya kadar hem fikiriz ancak şuna takıldım ben önceden de oluyordu bu dedikleri yalnız cihaza recovery kurup onun üzerinden beta falan kurduğumuzda imei sorunu yaşanmıyordu. Bu yeni modellerde de geçerli mi yani recovery kurup eu beta kursam ve haftalık güncellemelerini alsam imei kalır mı? Bir de çift hat kayıt yapılabiliyor mu Mi 11'e ?
Soruya gelirsek, forum ana ekranında kayıt işlemleriyle ilgili bölüm açtık, oradan da kontrol sağlayabilirdiniz. Eu haftalık güncellemelerini zaten ota üzerinden alamazsınız, her hafta twrp üzerinden yüklemeniz gerekmekte.
Xiaomi Mi 11venusSnapdragon 888Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.

cihatgss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cht
Cihazım
CngZ
Meslek
Mühendis
Konular
2
Konu içindeki gereksiz yazışmalar silindi arkadaşlar. Atışma içeren mesajlar, soruya verilen cevaplardan fazla.

Soruya gelirsek, forum ana ekranında kayıt işlemleriyle ilgili bölüm açtık, oradan da kontrol sağlayabilirdiniz. Eu haftalık güncellemelerini zaten ota üzerinden alamazsınız, her hafta twrp üzerinden yüklemeniz gerekmekte.
Xiaomi Mi 11venusSnapdragon 888Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
merhaba hocam. xiaomi telefonlarında çift sim kayıt olabilen modellerin listesi mevcut mudur acaba? orta üst seviye çift sim kayıt olabilen bi modele geçmek istiyorum da. aslında elimde poco f2 pro var. tek sim kayıt problemi olmasa ondan da memnunum da gördüğüm kadarıyla poco f2 pro da yok.
Bu listeden kontrol edebilirsiniz.

cihatgss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cht
Cihazım
CngZ
Meslek
Mühendis