Soru Mi 11 Kayıt Problemi Hakkında Sormak İstediklerim

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Selamlar,

Bir arkadaşta Mi 11 buldum ve almayı düşünüyorum. Cihaz için çift hat kayıtlı ancak sıfırlama ve güncelleme alınırsa imei numaraları uçar dedi. Buraya kadar hem fikiriz ancak şuna takıldım ben önceden de oluyordu bu dedikleri yalnız cihaza recovery kurup onun üzerinden beta falan kurduğumuzda imei sorunu yaşanmıyordu. Bu yeni modellerde de geçerli mi yani recovery kurup eu beta kursam ve haftalık güncellemelerini alsam imei kalır mı? Bir de çift hat kayıt yapılabiliyor mu Mi 11'e ?

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Selamlar,

Bir arkadaşta Mi 11 buldum ve almayı düşünüyorum. Cihaz için çift hat kayıtlı ancak sıfırlama ve güncelleme alınırsa imei numaraları uçar dedi. Buraya kadar hem fikiriz ancak şuna takıldım ben önceden de oluyordu bu dedikleri yalnız cihaza recovery kurup onun üzerinden beta falan kurduğumuzda imei sorunu yaşanmıyordu. Bu yeni modellerde de geçerli mi yani recovery kurup eu beta kursam ve haftalık güncellemelerini alsam imei kalır mı? Bir de çift hat kayıt yapılabiliyor mu Mi 11'e ?
Hocam olmaz güncelleme sıfırlama yapılırsa imei gider. benim düşüncem bu yönde

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Hocam olmaz güncelleme sıfırlama yapılırsa imei gider. benim düşüncem bu yönde
Hangisi olmaz hocam tam anlayamadım. Recovery kurarsam ve eu beta çakarsam imei gider mi gitmez mi? Bildiğim kadarıyla ayarlar kısmından işlem yapılınca gidiyor ama recovery üzerinden sıkıntı olmuyordu. Bir de çift hat kayıt oluyor mu bunlarda ?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Evet bir türlü cihaz bulamadım bulduklarımda hep sıkıntılı oldular bu nedenle içime sinmeyen cihazları da alıp pişman olmak istemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Hocam boşverin siz o arkadaşı sanırım göz önünde olmaya çalışıyor. Sorduğum sorular hakkında bilginiz var mı acaba :)

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Hangisi olmaz hocam tam anlayamadım. Recovery kurarsam ve eu beta çakarsam imei gider mi gitmez mi? Bildiğim kadarıyla ayarlar kısmından işlem yapılınca gidiyor ama recovery üzerinden sıkıntı olmuyordu. Bir de çift hat kayıt oluyor mu bunlarda ?
hocam imei atılıyor fakat ne yaparsanız yapın sıfırlama veya güncelleme ile imei gidecek diye düşünüyorum

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
hocam imei atılıyor fakat ne yaparsanız yapın sıfırlama veya güncelleme ile imei gidecek diye düşünüyorum
O konuda hem fikiriz hocam benim demek istediğim ayarlar menüsünden sıfırlama değill recovery kurup onun üzerinden işlem yapmak sıfırlama ya da eu beta rom haftalık güncellemesi gibi.

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Twrp den Efs Yedeği Alın Ve Pcye Atın veya Sd Karta. Ama yinede güncellemek isterseniz Güncelleyin imei giderse twrpden Efs yedeğini restore edin tekrar geri gelir. Sorumluluk kabul etmiyorum :) bu yöntem ile imei geri geliyormuş..

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Tamam,ilgili kişiyi etiketledim,en net cevabı yazar,acele etmeyin,sabırlı ve sakin olun,yıl bitmeden alırsınız inşallah 🤲

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Kusura bakmayın da ben o kadar eski konulara hele ki başkalarının konularına sizin kadar hakim değilim. Hatta açtığım konuları bile ki teki bana ait değil. Siz yazdıktan sonra farkettim. Lütfen yardımcı olacaksanız yazın yoksa uzatmanın bir anlamı yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O konuda hem fikiriz hocam benim demek istediğim ayarlar menüsünden sıfırlama değill recovery kurup onun üzerinden işlem yapmak sıfırlama ya da eu beta rom haftalık güncellemesi gibi.
hocam ha recovery ha ayarlardan sıfırlama aynı şeye denk geliyor muhtemelen imei tekrar gidecektir ama bu telefonu almamanıza engel değil bence.

Üst Alt