Yardım Mİ 11 İmei attırma olmuyor mu?

haydar355

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Haydar
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
3
Elimde bir yılı aşkın süredir kullandığım mi11 bulunmakta. Cihazın imei süresi (sim 1 bitti) 2 güne kapanıcak. Bugün izmir çankayada biraz araştırdım 2 yer yapamayız dedi birisi de 1 haftada yaparız dedi ama adam bana çok güven vermedi. Ve yaptırınca güncelleme yapmaman , telefonu sıfırlamaman gerekiyormuş. İnternette de baktım fakat elde tutulur bir sonuca ulaşamadım. Ne yapabilirim bu konuda?

haydar355

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Haydar
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
3

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Kendi kullandığım cihaz, direncin yerinden sökülmesi lazım. Cihazı 12.5 versiyonunda kullanmanız lazım. Miui 13 de EDL ye düşüyor cihaz.
Kaydını ben kendim yaptım, işin ehli bir ustaya verirseniz direnci söküp yapabilir.

haydar355

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Haydar
Cihazım
Xiaomi Mi 11
Konular
3
İzmirde bildiğim bir usta yok ve de ilerde daha stabil güncelleme de yapabileceğim bir çözüm geliştirilebilir diye beklemek de istiyorum ama çıkma ihtimali var mı emin değilim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve 2023 e girince hatların 4 aylık kullanım süreleri yenilenecek sanırım. Ve yasal imei kaydı da yaptırmayı düşündüm ama 1 yılı geçti cihaz kayıt olabilir mi acaba bir ilgisi olan varsa çok iyi olur çünkü fiyatlar artıcak önümüzdeki yıl.

Soner Yakup

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Belirsiz
Konular
36
Kendi kullandığım cihaz, direncin yerinden sökülmesi lazım. Cihazı 12.5 versiyonunda kullanmanız lazım. Miui 13 de EDL ye düşüyor cihaz.
Kaydını ben kendim yaptım, işin ehli bir ustaya verirseniz direnci söküp yapabilir.
Hocam o hayata düştüm twrp yükleyip eu atayım dedim edlye düştü

M2012K11AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt