Soru Mi 10T veya pro

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Bende mi 10t pro kullanıyorum bugüne kadar yakınlık sensörü ile ilgili bir sorun yaşamadım. Rom Endonezya romu. Sorunun yazılımsal yada Rom ile ilgili olduğunu anlamak için telefonun test menüsüne girip yakınlık sensörünü test edip çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz. Sorun varsa test aşamasında da saçmalayacaktır. Testte sorun yok ise rom ile alakalı olduğunu düşünebiliriz. Hemen cihazın helvasını dağıtmaya gerek yok çözüm aramak yapıcı olmak ilk hedef olmalı bence. Bu donanımı bu fiyata bulabilmekte mesele dimi onu da düşünmek gerekir.
Karşındakiler yeni kullanıcı değil neyin ne olduğunu biliyor merak etme

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Bende mi 10t pro kullanıyorum bugüne kadar yakınlık sensörü ile ilgili bir sorun yaşamadım. Rom Endonezya romu. Sorunun yazılımsal yada Rom ile ilgili olduğunu anlamak için telefonun test menüsüne girip yakınlık sensörünü test edip çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz. Sorun varsa test aşamasında da saçmalayacaktır. Testte sorun yok ise rom ile alakalı olduğunu düşünebiliriz. Hemen cihazın helvasını dağıtmaya gerek yok çözüm aramak yapıcı olmak ilk hedef olmalı bence. Bu donanımı bu fiyata bulabilmekte mesele dimi onu da düşünmek gerekir.
O zaman siz girip test yapabilir misiniz masanın üzerine koyun birini arayın ve parmağınızı sensörün üzerine götürün ekran kararacakmı bakın eğer kararmazsa aynı işlemleri telefonu dik pozisyonda tekrar deneyin eğer çalışırsa sensör problemlidir.

Easyfaals

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merry
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Olay helvasını dağıtmak değil sıfır garantili kendim için söylüyorum 5399 TL Türkiye şartlarında bence çok iyi para 2 asgari ücret para verip performans alamamak, en temel özelliği olan konuşmayı gerçekleştirirken çileden çıkmak hoş bir durum olmuyor. Sensör çalışıyor test ettim ama performans vermiyor konuşurken kulağımda açılıyor sonra sağ sola giriyor. Helva dağıtmak değil yanında pilav da verilecek cinsten bir durum.

Üst Alt