Yardım Mİ 10T Twrp rom yüklüyorum açılmıyor, mi flashta flash sparse crclist error hatası veriyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam yeni sürümde de denedim yine aynı hata daha önce mi9t pro cihazımda çok defa yükledim fastboot rom bir sorun çıkmamıştı. videodakilerin aynısı yapıyorum olmuyor. cmd yönteminin de aynısını yaptım cmd penceresi açılıp kapanıyor hemen.

Rom çıkarma işleminde hata var,tekrar tekrar deneyin...

Videolu anlatım var daha fazlası elimden gelmez....

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
mi flash ile bir türlü olmadı fastboot atamadım, başka twrp sürümü denedim sonunda oldu. fakat mi10t twrpleri halen sorunlu heralde wipe-format data işlevlerinde hata aldım hep. sonunda eu rom kuruldu çok şükür

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mi flash ile bir türlü olmadı fastboot atamadım, başka twrp sürümü denedim sonunda oldu. fakat mi10t twrpleri halen sorunlu heralde wipe-format data işlevlerinde hata aldım hep. sonunda eu rom kuruldu çok şükür

Romu yükleyin işlem bitimi format data yapın...

Geçmiş olsun ama bol bol mi flash videoları izleyin/okuyun/inceleyin....

Her zaman twrp olmayabilir....

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
Romu yükleyin işlem bitimi format data yapın...

Geçmiş olsun ama bol bol mi flash videoları izleyin/okuyun/inceleyin....

Her zaman twrp olmayabilir....
Hocam yardım için teşekkürler. Daha birkaç gün önce note 9 pro cihaza sorunsuz fastboot rom yükledim. Farklı yaptığım bir şey yok, mi 10t de sorun yaşadık. Bu olaydan sonra bir süre deneme yapmam :)

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
Arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşayan var ise fastboot rom atma sorununu araştırdım buldum. flash.all dosyasını notepad ile açıp aşağıdaki komutların başına REM ekliyoruz. Ben bu şekilde kurulum yaptım yaklaşık 321 saniye sonunda hata vermiş olmasına rağmen fastboot rom sorunsuz kuruldu bende bilginize.

REM fastboot %* flash crclist %~dp0images\crclist.txt || @echo "Flash crclist error" && exit /B 1
REM fastboot %* flash sparsecrclist %~dp0images\sparsecrclist.txt || @echo "Flash sparsecrclist error" && exit /B 1

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    376,2 KB · Görüntüleme: 14

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Kardeşim indirdigin romunniçine gir Flash all bat. Dosyadını düzenlede ve crclist yazan 2 datır olcak sil onları düzelicektir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşayan var ise fastboot rom atma sorununu araştırdım buldum. flash.all dosyasını notepad ile açıp aşağıdaki komutların başına REM ekliyoruz. Ben bu şekilde kurulum yaptım yaklaşık 321 saniye sonunda hata vermiş olmasına rağmen fastboot rom sorunsuz kuruldu bende bilginize.

REM fastboot %* flash crclist %~dp0images\crclist.txt || @echo "Flash crclist error" && exit /B 1
REM fastboot %* flash sparsecrclist %~dp0images\sparsecrclist.txt || @echo "Flash sparsecrclist error" && exit /B 1
Hatayı kaldırmak için mi fladhda configrasyon na tıkla ve orda fastboot yazan yeri sil hatasız kurulum yapar

Üst Alt