Yardım Mi 10T Telefonum Açılmıyor

ameyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
buraya yazmayı unutmuşum belki faydası olur. Telefonu biraz beklettikten sonra şarja koyup bi kenara koyduk 1 film izlerken şarjda durdu kendi kendine. Şarja taktığımda tabi bir aksiyon felan yoktu, sonrasında filmden sonra gidip baktık açılmıştı cihaz.

talha148

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Talha
Cihazım
poco f3
Konular
2
Daha sonra tekrar yaptı mı peki şuan aynı problem bende de var. Bazen açılıyor ama yapatinca tekrar açamıyorum

ahmetcvik002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 10
Meslek
ERKEK KUAFÖRÜ
Konular
0
Aynısı başıma geldi 3 gündür cihaz tepki vermiyor sustu ne yapmam lazım bildiğiniz işin ehli usta var mı

ahmetcvik002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 10
Meslek
ERKEK KUAFÖRÜ
Konular
0
Ne tür bir işle

Ne tür bir işlemden sonra böyle oldu?
Hiç bir işlem yapmadım elimde geziniyordum ve google play güncellemelerini yapıyordum birden ekran kapandı ve bir daha tepki vermedi

canacar2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
Xiaomi Mi 10t
Meslek
Üniversite yazılım
Konular
4
Aynısı başıma geldi 3 gündür cihaz tepki vermiyor sustu ne yapmam lazım bildiğiniz işin ehli usta var mı
Hocam öncelikle selamün aleyküm cihazım mi 10t Türkiye cihazı hocam miui 13.0.7 global versiyonunu kullanıyordum cihaz işten döndüğü zaman ses sürekli artıyordu yani ses açma tuşuna basmadığım halde artıyordu sonra yazılımsal olabilir diye yeniden başlatmak istedim telefon kapandı ve açılmadı tekrar hiçbir şekilde tepki vermiyordu şarja taktım yine aynı sorunu şöyle çözdüm sizde de olur mu bilemiyorum ses açma kapatma ve power tuşuna bir kaç kez vurdum o kadar şiddetli değildi ama vurdum bir kaç kez ve sorunu tekrar yaşamadım belki yardımcı olur diye yazmak istedim

Üst Alt