Yardım Mi 10T Pro Vowifi

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Turkcell kullanıp global kararlı rom ile destegi sağlıyor mu? Lütfen yardım edin kaç yere sordum konu açtım ama kimse cevap vermiyor. Bugün geçiş yapmam gerek fakat vowifi desteği benim için çok önemli. Sms alıp verme durumu da olması lazım sadece arama değil. Lütfen yardım edin. Teşekkürler, saygılar.
Öncelikle
kaju, Şu çözümü deneyin olmaz ise ve garantili değilse rom değiştirin..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bunu dene olmazsa evde iphone kullanan biri varsa hattı ona tak vowifi aktifleştir geri kendi hattına tak calısır

hashus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi mi6
Meslek
Mühendis
Konular
2
Bu şekilde Türk Telekom u da aktifleştirme yapmıştım oluyor haka çalışıyor. Turkcell de de işe yarar inşallah bakalım hattı bugün taşırım o zaman.

babareis

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
msaaltiok, Öyle bir şey olsa interneti bile kesmesi lazım çünkü çoğu çakma IMEI nolar tuşlu telefon nosu onlarda da internet yok ;)

Şu konumda yer alan yöntem ile VoWifi aktif ettim...

Zaman geçmiş ama teşekkür ederim Mi 10 (umi) cihazımla bu yöntem ile vowifi geldi. Eu rom stabil 12.5.11 yüklü. TR cihazı 1. imei orj tr 2. imei repair ile kayıtlı çift sim aktif.

Son düzenleme:

mustibursa19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
0
işlemlere başlamadan önce gerekli yedekleri alın, olabilecek aksiliklerde sorumluluk size ait, şahsım ve forum.miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz.

Operatör üzerinden volte&vowifi açık olduğundan emin olun, arama ekranı üzerinden *#*#86583#*#* ve *#*#869434#*#* tuşlayın ekranda disable uyarısını gördükten sonra,

Bootloader Unlock Cihazlarda Geçerli

1-) Bilgisayarınıza Qualcomm usb driverları, Minimal Adb&Fastboot ve QPST programını kuruyorsunuz.

2-) Cihaz modeline uygun twrp recovery kurduktan sonra magisk flashliyorsunuz.

3-) Minimal Adb Üzerinden Bu kodları yazın
Kod:
adb devices
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb

4-) Bilgisayarinizdan Qpst programının olduğu klasörde Pdc Tool programını çalıştırıp, mevcut açık olan modem dosyasını sağ tıklayıp deactive sub0 ve sub1 yapın, ve üstüne tıklayıp removed butonuna basın.

5-) DT_Greece bulup sağ tıkla set selected config sub0 ve sub1 yapın pending yazılarını gördükten aktivetion butonuna 2 kez basın, telefonu yeniden başlatin volte&vowifi aktif olur.
Bende herhwngi modem dosyasi cikmiyor.imeiler ellenmemis orjinal..pdcye kadr hersey tamam

Üst Alt