Çözüldü Mi 10T pro satan varmı?

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Sensör problemi; konuşurken ekran kapanıyor, benden uzaklaştırdığım halde, açması güç oluyor bazen, eskiden poco F1 vardı bende sensör konusunda tam bir canavardı, mi10t pro maalesef problemi var, Endonezya global rom yükledim, Google arama ve mesajlaşma dan kurtuldum, WhatsApp sesli mesaj dinlerken ekran kapanıp ses gidiyor ,buda sensörle alakalı yine sanırsam... Başka da bir problemi yok, bir ara pubg oynardım ısınırdı haliyle ama performans düşüşü olmazdı, benim görüşüm, sadece bu dediklerim harici on numara telefon, e biraz ağır ve kalın gibi, sıkıntı dersek şayet... Kamera çıkıntılı kılıf kullanmak şart oluyor, yoksa Lens kırılır ve çizilir, bir arkadaşım kendi kılıfıyla kullanırken çatlamıştı lensi haberi yokfacepalm~~
eu rom denedinizmi hocam ?

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Denedim eu beta'yı ve eu stabil'i. Batarya ve özellikle kamera konusunda global daha iyi geldi bana , endo yükledim bende..
custom romlarda sensör sorununun olmadığı söylendi bir konuda sanki, özellikle eu stabilde

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Eu stabil'i denedim diye biliyorum bir abimin yardımıyla yüklemiştim twrp den karıştırıyorumdur umarım acemi zamanımdı o yüzden yüzde yüz emin olamadım, eu beta da vardı ama bu sorun, kullanan arkadaşlar aydınlatabilir bizi ...

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Eu stabil'i denedim diye biliyorum bir abimin yardımıyla yüklemiştim twrp den karıştırıyorumdur umarım acemi zamanımdı o yüzden yüzde yüz emin olamadım, eu beta da vardı ama bu sorun, kullanan arkadaşlar aydınlatabilir bizi ...
ilk eu sürümü 12.0.2 stabil sürümü sorunsuz diye bir konuda geçmişti sanki hocam deneme şansınız olursa deneyimleyin derim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İstanbul da yakın olan varsa fiyat çok uygun drunk~~

Sahibinden ilan no 949294550

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
dark_guest, Her ikisi de :) En sağlamı elden almak olur..

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
12.5.4 eu stabil kullanıyorum bir kaç gündür sensör sıkıntısı yaşamadım daha, günde bir kaç görüşme anca yaparım. Bu sürümde her şey çok stabil çalışıyor. Arama ve mesajlaşma da Google değil. Kendi uygulamaları. Arama kaydetme var.

Üst Alt