Yardım Mi 10T Pro Şarj 100 olunca şarjı olmayı bırakıyor

Oğuzhan Aydın

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lazoglu2929
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Xiaomi Mi 10T Pro telefonum şarj olurken %100 olduğunda şarj olmayı bırakıyor. %100 olana kadar herhangi bir sıkıntı yok. Ama %100 olduğunda bazen şarj aleti çıkartılıp, takılıyor gibi şarj almayı bırakıyor tekrar devam ediyor. Bazen ise %100 olduğunda tamamen şarj olmayı bırakıyor. Bu sıkıntıyı oyun oynarken yaşadığım zamanlarda telefonum şarj oluyor sanıyorum ama birkaç saat sonra şarjım bitiyor. Ayriyeten %100 olduğunda, tamamen şarj olmayı bıraktığını fark ettiğimde şarj aleti çıkartıp tekrar takıyorum ama şarj olmuyor. Tekrar şarj olabilmesi için telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Tek çare format demeyin lütfen. Varsa bi çözüm bulabilecek bekliyorum. Saygula

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
hangi romu kullanıyorsunuz? kullandığınız romla alakalı olabilir

Oğuzhan Aydın

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lazoglu2929
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum son 1-2 haftadır böyle yapmaya başladı...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-29-18-38-25-684_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-01-29-18-38-25-684_com.android.settings.jpg
    259,6 KB · Görüntüleme: 24

mıkrop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xıaomi pocofone
Konular
1
Xiaomi Mi 10T Pro telefonum şarj olurken %100 olduğunda şarj olmayı bırakıyor. %100 olana kadar herhangi bir sıkıntı yok. Ama %100 olduğunda bazen şarj aleti çıkartılıp, takılıyor gibi şarj almayı bırakıyor tekrar devam ediyor. Bazen ise %100 olduğunda tamamen şarj olmayı bırakıyor. Bu sıkıntıyı oyun oynarken yaşadığım zamanlarda telefonum şarj oluyor sanıyorum ama birkaç saat sonra şarjım bitiyor. Ayriyeten %100 olduğunda, tamamen şarj olmayı bıraktığını fark ettiğimde şarj aleti çıkartıp tekrar takıyorum ama şarj olmuyor. Tekrar şarj olabilmesi için telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Tek çare format demeyin lütfen. Varsa bi çözüm bulabilecek bekliyorum. Saygula
kabloda temassızlık olabılor reyıs aynı sorun bendede oldu kablo dehıstırımce duxeldı dahada yapmadı halada yapmıyor sorunu ama send ekablo degıstırdın halde cozum olmazsa sarz soketını ınehle veya kurdanla bı temızle guzelce genede duzelme olmazsa sarz soketını degıstırt derım

Üst Alt