Yardım Mi 10t pro mikrofon sorunu

Kartal 85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kartal
Cihazım
Mi9
Konular
14
Mi 10t pro mikrofon sorunu arama esnasında bazın ses gitmiyor Google asistanı hiç yanit veriyor
ama ses kaydedici sorunuzu bir şekilde kayıt yapıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-13-20-06-43-630_com.android.soundrecorder.jpg
    Screenshot_2022-05-13-20-06-43-630_com.android.soundrecorder.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 27

03ramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan bey
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
bende de aynı sorun var düz m, 10t kullanıyorum şarj boardını komple değiştirdim düzelmedi

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Ne bu çilemiz aynı problem 2-3 haftadır bende de var, mecburen Bluetooth kulaklık ile kullanıyorum, yoksa ses karşıya gitmiyor, sadece hışırtı yapıyor, ses kayıt programında attığınız resim gibi zigzag yapıyor, nadiren düzeldiği oldu, ses kayıt programında ip gibi oluyor düzeldiğinde, ama şimdi baksam yine bozuktur ve evet öyle...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kartal 85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kartal
Cihazım
Mi9
Konular
14
Ses entegre olabilir mi acaba arkadaşlar

03ramazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan bey
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Sorun çözüldü mü arkadaşlar ben alt boardı orijinalle komple değiştirdim sorun çözülmedi aynı durumdan muzdaribim

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Ses kaydediciyi aç, ses kaydını başlat, muhtemelen bozuksa yine zigzag çizerek hışırtılı şekilde kaydedecektir, kılıflı şekilde kamera lensine dikkat et yani, ekran havaya bakacak şekilde , arka tarafı yere yatay bakacak şekilde yani, yere bırak biraz yüksekten 10 cm falan dene, bakalım düzeliyor mu? Benim bir haftayı geçti ,hala mükemmel derecede iyi, 1 ay problemliydim bende, tamire verecektim az daha 500-600₺ isteyince beklemek istedim, iyiki de öyle yapmışım, yere bırakınca yerine oturuyor birşeyler sanırım, düşürmeden kullanıyorum şimdi, ama dediğim gibi problemsizim şu an, mutluyum inanın, çok canımı sıkıyordu bu problem, günde 2 saat iş için görüşme yapan biri olarak siz düşünün, kulaklık kullanmaktan gına gelmişti, şükür diyorum...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

An itibari ile...

Düzelmiyorsa 15 cm-20 cm den deneyin, 40 cm- yarım mt.yede çıkabilirsiniz kılıf iyi güvenilirse...

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19

Serdarysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note 10
Konular
5
Ses kaydediciyi aç, ses kaydını başlat, muhtemelen bozuksa yine zigzag çizerek hışırtılı şekilde kaydedecektir, kılıflı şekilde kamera lensine dikkat et yani, ekran havaya bakacak şekilde , arka tarafı yere yatay bakacak şekilde yani, yere bırak biraz yüksekten 10 cm falan dene, bakalım düzeliyor mu? Benim bir haftayı geçti ,hala mükemmel derecede iyi, 1 ay problemliydim bende, tamire verecektim az daha 500-600₺ isteyince beklemek istedim, iyiki de öyle yapmışım, yere bırakınca yerine oturuyor birşeyler sanırım, düşürmeden kullanıyorum şimdi, ama dediğim gibi problemsizim şu an, mutluyum inanın, çok canımı sıkıyordu bu problem, günde 2 saat iş için görüşme yapan biri olarak siz düşünün, kulaklık kullanmaktan gına gelmişti, şükür diyorum...

An itibari ile...

Düzelmiyorsa 15 cm-20 cm den deneyin, 40 cm- yarım mt.yede çıkabilirsiniz kılıf iyi güvenilirse...
Hocam bende de aynı sorun var , ikinci el olarak aldım bir arkadaşımdan , dediğinizi yaptım düzeliyor tekrarladı mi bu sorun , çok canım sıkılıyor

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Hocam bende de aynı sorun var , ikinci el olarak aldım bir arkadaşımdan , dediğinizi yaptım düzeliyor tekrarladı mi bu sorun , çok canım sıkılıyor
Valla tamir yaptırmaktan başka çare yok mekanik yani yazılımla alakası yok, daha fazla telefonu hırpalamadan yaptırın, yapan kişi iyi olsun, mi 10t yada pro ların bu tamirini yapan kişi yapsın, yani tecrübeli olsun, benim yer Gaziantep te istersen numarasını vereyim adama kargolat yapsın göndersin muhafazalı bir şekilde.. numarayı gönderirim konuşursun ben olsam böyle yapardım adam işinin ehli çünkü, herkese güvenilir mi bilmem..

Serdarysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note 10
Konular
5
Valla tamir yaptırmaktan başka çare yok mekanik yani yazılımla alakası yok, daha fazla telefonu hırpalamadan yaptırın, yapan kişi iyi olsun, mi 10t yada pro ların bu tamirini yapan kişi yapsın, yani tecrübeli olsun, benim yer Gaziantep te istersen numarasını vereyim adama kargolat yapsın göndersin muhafazalı bir şekilde.. numarayı gönderirim konuşursun ben olsam böyle yapardım adam işinin ehli çünkü, herkese güvenilir mi bilmem..
Ücret olarak ne kadar aldı ve düzeldi mi

Üst Alt