Yardım Mi 10T Pro için modüller ve yapılması gerekenler ?

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Merhaba Arkadaşlar Mi 10T Pro kullanıyorum 12.5.6 EEA sürümü. Bu telefon için önerebileceğiniz optimize edici hızlandırıcı (pil-performans) magisk modları veyahut başka yöntemler nelerdir ?

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Bu tarz hızlandırıcı vs modüller magşsk uygulamasından kaldırıldı. Daha öncesinde FDA, AI ve buna benzeyen lkt bilmem ne gibi bir kaç program vardı. Cihaz sağlığını tehlikeye attığı ı için kaldırıldı.
WiFi 5ghz disabler iş görür modül bu arada.. Cihazınıza çıkmış performans odaklı bir kernel işinizi görür.

Oyla:

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
merhaba bşr ara eski telefonlarda greenify kullanıyordum ama zaten ram ve işlemci olarak yüksek bir telefon artık pek gerek duymuyorum, birde artık o tarz programlar android yapısı gereği pek gerek kalmadı diye biliyorum.

Oyla:

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Bu tarz hızlandırıcı vs modüller magşsk uygulamasından kaldırıldı. Daha öncesinde FDA, AI ve buna benzeyen lkt bilmem ne gibi bir kaç program vardı. Cihaz sağlığını tehlikeye attığı ı için kaldırıldı.
WiFi 5ghz disabler iş görür modül bu arada.. Cihazınıza çıkmış performans odaklı bir kernel işinizi görür.
Kernel konularını hiç bilmiyorum mesela nasıl yüklenir nasıl kullanılır vs

Oyla:

Mogans00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Tuğra
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
merhaba bşr ara eski telefonlarda greenify kullanıyordum ama zaten ram ve işlemci olarak yüksek bir telefon artık pek gerek duymuyorum, birde artık o tarz programlar android yapısı gereği pek gerek kalmadı diye biliyorum.
Hocam android yapısı gereği derken ne demek istediniz ben konuya biraz Fransız kaldım da

Oyla:

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
android belli bir sürümden sorna az kullanılan uygulamarı kendiliğinden derin uykuya alıyor diye biliyorum. task killer tarzı uygulamar artık kullanılmıyor pek. onu söylemek istedim.

Oyla:

tuncayt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tuncay
Cihazım
10t pro
Konular
0
Telefon fişek gibi. Ram seçeneği de eklendiği için artık hızlandırıcılara vs. gerek kalmıyor.

Oyla:

KAPTAN_007

Dünya Bir Gündür O Da Bu Gündür!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34
Telefon fişek gibi. Ram seçeneği de eklendiği için artık hızlandırıcılara vs. gerek kalmıyor.
Hocam bu ram seçeneği aktif iken, cihazın ram miktarının arttığını nereden görebilirim?

Oyla:
Üst Alt