Soru Mi 10T Pro İçin Kablolu Kullaklık Tavsiyeniz Var Mı?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Aradığınızı kz zsn10 pro'da bulacaksınız hocam deneyin derim ;)
Uzun yapıda silikonlu kulaklık arıyorum hocam. Bassların bir tık daha önde olması ve doygun olması birinci tercihim. Bu yüzden fye7 almıştım. Bunlara ek olarak kutusunun küçük olması cebe koyduğumda çok rahatsız etmeyecek olmasına önem veriyorum. Airpods,airdots gibi ufak kutular tercihim genelde. Airpods tam aradığım kulaklık ama slikonsuz olması yüzünden almıyorum. Freebuds 4i büyük umutlarla videosunu izledim ama bassları zayıf kalıyormuş. Şimdilik beklemedeyim. Blitzwolf fye10 modelini çıkarırsa bir bakacağım. Fye8 mükemmel ama kutusu oldukça kaba.

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Xiaominin kendi dönüştürücüsü ile hiçbir sorun olmuyor. Benim önerim rock zircon. Bassları ve mikrofonu efsane. Stoklarda bulunmayabilir ben zamanında 100tl almıştım. Bulabilirsen mutlaka almanı öneririm kablolu kulaklık için çok fazla para vermeye gerek yok. Tws gibi değiller. Tws olarak blitzwolf fye7 kullanıyorum mesajımda önerdiğim kulaklıktan 1-2 tık bass daha az ama kablolu kulaklık performansını veriyor neredeyse. Kopma vs hiçbir sorun yaşamadım. Tws düşünürsen tekrar aklında bulunsun.
Blitzwolf fye7 modelini ilk tanıtım bende almıştım banggood üzerinden fakat bir türlü çözemedim şarj çabuk bitiyor bir kaç kez kullandım 1 seneden fazla oldu çekmecede duruyor boş boş

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Blitzwolf fye7 modelini ilk tanıtım bende almıştım banggood üzerinden fakat bir türlü çözemedim şarj çabuk bitiyor bir kaç kez kullandım 1 seneden fazla oldu çekmecede duruyor boş boş
Ben gayet memnunum. Kutusunu ve kulaklıkları fullediğim zaman 2 hafta kadar gidiyor. Genelde %40-50 ses seviyesinde kullanıyorum. Sağlam kulaklık.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Bozulduğunda ne dediğimi daha iyi anlayacaksin umarım bozulmaz :) 98 TL ye var dediğiniz marka oda aklımda olsun typce olarak da uretilseler çok daha iyi olacak
Kendi dönüştürücüm bozuldu telefonumdan soğudum resmen eski telefonum 8 plusta 3.5 Jack girişi yoktu bundada yok birdaha Jack girişi olmayan telefon alırsam namerdim :))

musidrili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
0
Ben Birkaç kulaklık denedim, gayet güzel ses veriyor. Polosmart FS32, Turtle Beach ve Hp Bm200 denedim gayet iyi. Kablolu olarak aparat ile mi nin kendi kulaklığı da iyi

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba. Kablolu kulaklık olarak dönüştürücü ile kullanabileceğiniz JBL C100SI Modeli var. 80 tl civarında. Ben kendi cihazımda kullanıyorum. Özellikle bas doğallığı harika. Düşünürseniz memnun kalırsınız.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Merhaba. Kablolu kulaklık olarak dönüştürücü ile kullanabileceğiniz JBL C100SI Modeli var. 80 tl civarında. Ben kendi cihazımda kullanıyorum. Özellikle bas doğallığı harika. Düşünürseniz memnun kalırsınız.
Şuan onu kullanıyorum bnde memnunum fakat dönüştürücü olayı çok can sıkıcı dönüştürücm bozuldu type c girişli Baseus With immersive Virtual 3D GAMO C18 Type C Oyuncu Kulaklığı ni aldim yolda geliyor deneyip yorumlarımı aktaricam

Üst Alt