Soru Mi 10T Pro Güncel Rom?

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Merhabalar, telefonu bir kaç şey için kullanıyorum asla ve asla oyunlarla aram yoktur telefondan oyun oynamaya karşıyım cihazı ısıtıp ömrünü azaltmak gibi bir şeyim yok.
Cihaz yağ gibi aksın, kamerası en iyi verimi versin, şarjı beni uzun süre götürsün ve özellikle en güncel sürüm olsun istiyorum. Çünkü interkomlu bir kaska sahibim motor kullandığım için sesi en iyi alabildiğim şuana kadar güncel olarak kullandığım ve cihazı henüz güncellemediğim versiyon Miui13.
Miui12'de sanırım böyle bluetooth ses efektleri bölümü yok tabi ki custom romlarda mevcut ise öyle bir şey o romuda deneyebilirim.

kafeinsiz özellikle size soruyorum hocam eu rom önermiştiniz onda bluetooth sesi yükseltilebilir mi? Eğer öyleyse onu bile kullanabilirim ama yeter ki bluetooth kulaklıklarda sesi en köküne kadar kullanabileyim. Motor sesinden duyamıyorum yoksa şarkının sesini :D

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
EU 12.0.12 ile de Bluetooth kulaklığa ses efekti ayarı yapılabiliyor.

Özellikle gençlik sürümü seçiliyken daha iyi ses veriyor.

Endonezya güncel sürüm veya EU 12.0.12 denenebilir.

Endonezya güncel sürüm de güzeldir.

EU rom güncel sürümleri bu cihazda pek iyi değil.

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Ben de arıyorum ama her rom da saçma sapan bişey çıkıyor. Birinde NFC çalışmıyor, birinde tema yükleyince eski temaya dönüyor falan filan.

çin romu kurmak istiyorum, hani şu telefonun ilk halinde gelen ama o da android 12 galiba. 13 olanı bulamadım.

Aosp olanlar zaten hiç hoşuma gitmiyor. General Mobile kullanıyor gibi oluyorum. Öyle dolanıyorum buralarda bir de 4pda da

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Ben şu an eternal romu kullanıyorum. Konuların en üstünde Android 13 olan aosp rom Şu an için her şey güzel Ama dediğiniz gibi tema kısmı çok sıkıntılı sanki General Mobile kullanılıyormuş gibi büyük ihtimalle eu romun en güncel sürümünü güncelleyip bir sürede Onu test edeceğim

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
AlphaDroid i öneririm

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
EU 12.0.12 ile de Bluetooth kulaklığa ses efekti ayarı yapılabiliyor.

Özellikle gençlik sürümü seçiliyken daha iyi ses veriyor.

Endonezya güncel sürüm veya EU 12.0.12 denenebilir.

Endonezya güncel sürüm de güzeldir.

EU rom güncel sürümleri bu cihazda pek iyi değil.
Şuan eu 12.0.12'deyim bakalım hocam :D Dün gece bir salaklık yaptım a13'ten a12'ye twrp ile düşmeye çalıştım 2 saat onunla uğraştım tekrar firmware kurup tekrar yüklemeye çalıştım bu sefer de magisk yüklerken boot loop oldu cihaz tekrar firmware tekrar rom çok şükür hallettik bakalım nasıl olacak :D

Ben de arıyorum ama her rom da saçma sapan bişey çıkıyor. Birinde NFC çalışmıyor, birinde tema yükleyince eski temaya dönüyor falan filan.

çin romu kurmak istiyorum, hani şu telefonun ilk halinde gelen ama o da android 12 galiba. 13 olanı bulamadım.

Aosp olanlar zaten hiç hoşuma gitmiyor. General Mobile kullanıyor gibi oluyorum. Öyle dolanıyorum buralarda bir de 4pda da
Aosp bende sevmiyorum hocam bir aralar hoşuma gidiyordu ama yok sarmıyor beni.

AlphaDroid i öneririm
Aosp sevmiyorum hocam :(

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
eu romda da cihaz pro ise kamera problemi yaşarsınız. magisk - modül var ama yinede kamera tam performanslı çalışmaz.

aosp rom kullanıyorum ben kamera problemi var ama google asistan düzgün çalışıyor. ve şarj konusunda miui romlara göre daha iyi durumdayım

Üst Alt