MIUI 13 Mi 10T / Pro – Endonezya Kararlı V13.0.6.0.SJDIDXM

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Bunun bir videosu var mı? Root yaptım ancak termuxdan kodu bir türlü çalıştıramadım.

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Diğer konuda size bilgilendirme yapmıştım. Öncelikle Termux'a root yetkisi vermeniz gerekiyor.
Dostlar bende 13.0.6 global sürüm var. Bunu indirip recovery ile isim değiştirip kandırma yöntemiyle yükleyebilir miyim ? Bootloader kapalı.
Güncel sürümlerde bir çok cihazda bu yöntem fixlendi diye biliyorum. Denenebilir ancak riskli.

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Diğer konuda size bilgilendirme yapmıştım. Öncelikle Termux'a root yetkisi vermeniz gerekiyor.

Güncel sürümlerde bir çok cihazda bu yöntem fixlendi diye biliyorum. Denenebilir ancak riskli.
Denedim olmadı hocam direk reset atıp normal açıldı. Bootloader kapalı endonezyaya geçmenin bir yolu yok mu bildiğiniz.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Denedim olmadı hocam direk reset atıp normal açıldı. Bootloader kapalı endonezyaya geçmenin bir yolu yok mu bildiğiniz.
Maalesef öyle bir yol mevcut değil henüz. Bu yöntem artık bir çok sürümde iş görmüyor söylediğim gibi Xiaomi önlemini aldı. Cihazınızı alalı 1 yılı geçtiyse BL kilidi açıp garantiden vazgeçmek de mantıklı olabilir ben genellikle yaşını dolduran cihazımı garantisi bitmiş sayarım. Tabii bu kararı vermek size kalmış bir şey.

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Maalesef öyle bir yol mevcut değil henüz. Bu yöntem artık bir çok sürümde iş görmüyor söylediğim gibi Xiaomi önlemini aldı. Cihazınızı alalı 1 yılı geçtiyse BL kilidi açıp garantiden vazgeçmek de mantıklı olabilir ben genellikle yaşını dolduran cihazımı garantisi bitmiş sayarım. Tabii bu kararı vermek size kalmış bir şey.
Hocam cihaz yurtdışı zaten başvuruyu yaptım bootloader için. Ama beklememek için sordum size yoksa bir hafta bekleyip android 10 sürümüne geçeceğim. O sürüm için en iyisi diyorlar.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam cihaz yurtdışı zaten başvuruyu yaptım bootloader için. Ama beklememek için sordum size yoksa bir hafta bekleyip android 10 sürümüne geçeceğim. O sürüm için en iyisi diyorlar.
Evet kesinlikle öyle eu 12.0.12 gerçekten iyidir şu an aktif olarak eu 12.0.12 kullanıyorum. Yetkili hesap ile anında açılabilir diye biliyorum ancak o da ciddi ücret gerektirir siz bir hafta sabredin en iyisi.

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Kilidi açıp Endonezya 12.0.4 kurdum. Deneyimleyip yazacağım ki diğer arkadaşlarda ona göre günceller yada yükler.

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Endonezya 12.0.4 kullandım ve çok kötü bir şarj süresi ile karşılaştım. 144 hz de 4 saat zor gördüm. Bunun sebebi ne olabilir ? Stock romlarda şarj süresi en uzun olan hangisidir ? deneyimleyen varmı ?

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
13.0.7 yayınlandı.

Execula

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Execula
Cihazım
Mi band 4
Konular
3
Bildirimlerdeki yazılar siyah gözüküyor. Çözümü var mıdır?

Üst Alt