Yardım Mi 10T Pro Bootloader kilidini açma

umut01230

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Özgan
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
3
Merhabalar. Mi10T Pro cihazını kullanmaktayım. Cihazı 6 ay önce bir arkadaştan aldım ve sorunsuz kullanıyorum. Bugün itibariyle 2 hat içinde kullanımım kapandı ve ben IMEI atmak istedim. Bootloader kilidini açmak için Mi hesabını telefona bağlamak gerekiyormuş ve bunu mobil veri ile yapmak gerekiyormuş. Ben bunu bilmediğimden dolayı cihaz aramalara kapanana kadar bekledim ve şuan hesabı cihaza bağlamak için lazım olan mobil verime ulaşamıyorum. Bu durumda ne yapmak gerekiyor? Ben sıradan bir telefoncunun bu işi çözebileceğini düşünmüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar. Mi10T Pro cihazını kullanmaktayım. Cihazı 6 ay önce bir arkadaştan aldım ve sorunsuz kullanıyorum. Bugün itibariyle 2 hat içinde kullanımım kapandı ve ben IMEI atmak istedim. Bootloader kilidini açmak için Mi hesabını telefona bağlamak gerekiyormuş ve bunu mobil veri ile yapmak gerekiyormuş. Ben bunu bilmediğimden dolayı cihaz aramalara kapanana kadar bekledim ve şuan hesabı cihaza bağlamak için lazım olan mobil verime ulaşamıyorum. Bu durumda ne yapmak gerekiyor? Ben sıradan bir telefoncunun bu işi çözebileceğini düşünmüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ücretli onarımdan H.kadioglu yazın

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
İmeiler kapanmadan boot kilidi açılmadı ise yukarıda gereken söylenmiş ücretli destek talebinde bulunabilirsiniz.
Veya geçici kayıt yaptırıp kayıt işlemi sonrası başvuru yapıp açtıktan sonra repair yaptırabilirsiniz.
Her iki türlü servis desteği lazım ki forumdan yardım isteyin derim Türkiye'de en iyi şekilde konuya hakim olan teknik servis hizmeti veren arkadaşlar forumda çünkü tercih sizin

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Ocak ayından itibaren kapanan imeiler tekrar aktif olacaktır. 10 gün sabredin boşuna ücret ödemeyin. Bundan sonra daha dikkatli olun.

Üst Alt