Yardım Mi 10t pro arkadan ses gelmesi

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Merhaba telefonu sallayınca arkada birşey tıkır tıkır ses çıkarıyor ilk defa denk geldi bugün bana diğer kullanıcılardada aynı sorun var mı telefonu garantiye göndersem mi örnek video ekliyorum

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Merhaba telefonu sallayınca arkada birşey tıkır tıkır ses çıkarıyor ilk defa denk geldi bugün bana diğer kullanıcılardada aynı sorun var mı telefonu garantiye göndersem mi örnek video ekliyorum
Ois kamera özelliği diye biliyorum ben bendede öyle kamera hareket ediyor gibi ses geliyor tıkır tıkır özellikle alakalı bi durum

Oyla:

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
1 senedir kullanıyorum şimdi denedim bendende geliyor ses. Ama benim arka kapak 4 kere açıldı ondan mıdır bilemem. Çokta sorun değil hocam. Sallamazsan tıkırtı yapmaz yani 😂

Oyla:

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Ois kamera özelliği diye biliyorum ben bendede öyle kamera hareket ediyor gibi ses geliyor tıkır tıkır özellikle alakalı bi durum
1 senedir kullanıyorum şimdi denedim bendende geliyor ses. Ama benim arka kapak 4 kere açıldı ondan mıdır bilemem. Çokta sorun değil hocam. Sallamazsan tıkırtı yapmaz yani 😂
Biraz araştırdım dün gece forumda sıkıntı vardı 3 tane konu açmıs yalnıslıkla oisten dolayıymıs kamerayı açınca ses gidiyor

Oyla:

lahmetbl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
mi9t pro
Konular
1
Kamera o hocam xda da açıkladılar imaj sabitleyici imiş

Oyla:
Üst Alt