MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Arkadaşlar merhaba,
Şu an 10T cihazımda 12.1.1 Global kararlı sürüm bulunuyor. OTA'dan geliyor güncelleme fakat kur dediğimde TWRP'ye düşüyor onu orada bulamıyorum. TWRP'den flashlamak için hangi dosyayı indirmem lazım yeni sürümü, link gönderebilir misiniz zahmet olmazsa. Saygılarımla.
Recovery dosyası indirmeniz lazım 3-4 gb boyutu var. Bu konudaki romu kullanıyorsanız ben üstte paylaşmıştım son sürümü onu indirip twrp den kurabilirsiniz. Başka bir rom kullanıyorsanız Google'dan aratarak recovery dosyasını indirmeniz gerekli.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
12.5.9 çıktı rom ne zaman eklenir acaba ?

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Elinize sağlık hocam. Google arama ve mesajlaşma yüzünden kurmuyorum. Umarım Endonezya romuna da bir güncelleme gelir. Değişiklik listesi var mı acaba hocam?
bu google arama ve mesaj uygulaması global güncelleme ile gitmez mi ki ?

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
global için 12.5.5.0 güncellemesi geldi. twrp olduğu için güncelleyemiyorum. stock recovery flaşlayıp otadan güncelleme yapıldıktan sonra tekrar twrp magisk kurulup devam edilebilir mi? olursa stock recovery paylaşabilecek var mı 12.5.4 için?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
global için 12.5.5.0 güncellemesi geldi. twrp olduğu için güncelleyemiyorum. stock recovery flaşlayıp otadan güncelleme yapıldıktan sonra tekrar twrp magisk kurulup devam edilebilir mi? olursa stock recovery paylaşabilecek var mı 12.5.4 için?
Devam edebilirsiniz. Birçok kez yaptım sıkıntı olmadı. İmei atılmış cihaz varsa sizde bilemiyorum recovery rom çıkmasını bekleyebilirizsiniz. Fastboot rom dosyası varsa onun içerisinde recovery oluyordu ben o şekilde bulmuştum.

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
Devam edebilirsiniz. Birçok kez yaptım sıkıntı olmadı. İmei atılmış cihaz varsa sizde bilemiyorum recovery rom çıkmasını bekleyebilirizsiniz. Fastboot rom dosyası varsa onun içerisinde recovery oluyordu ben o şekilde bulmuştum.
imei yok. bl yeni açtım sayılır, ondan beri ilk güncelleme geldi. ilk defa xiaomi ve yurtdışı telefon kullanıyorum bu yüzden hakim değilim. recovery img şeklinde bulunmuyor mu fastbootdan twrp yükler gibi yüklenmiyor mu? flashboot içinde buldum derken kastınız tam rom mu ota güncellemesi mi?

Üst Alt