MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
arkadaşlar eea avrupa romdan bu roma geçiş yaptım. herşey güzel tek sorun nfc banka uygulamaları ile ödeme yapamıyorum. sıfırladım uygulamaları tekrar aktive ettim ama bir türlü ödeme yapmıyor. pos a okutunca bip sesi geliyor ama ödemeyi yapmıyor. denedğim banka uygulamarı teb,denzikartım,maximium,garanti vs. nfc ayalarınıda denedim hca cüzdan sim vs. olmadı. nfc ayarlarını geri yükleme yaptım gene olmadı. cihaz rootlu magisk ten bütün banka uygulamalrı gizli adb debug kapalı. varmıdır bir çözümü. farumda diğer sayfalrda ki önerileri denedim olmadı. tek sorun rom galiba.

Hocam yanlış bilmiyorsam Endonezya rom unda NFC çalışmıyor.

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0

FarFara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
9
Hocam yanlış bilmiyorsam Endonezya rom unda NFC çalışmıyor.
Hocam niye çalışmasın. Nfc donanımsal bir özellik. Çalışmaması için bi neden yok. Arkadaş rootlu kullandığı için olabilir.

ynlzkptn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yanliz
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam niye çalışmasın. Nfc donanımsal bir özellik. Çalışmaması için bi neden yok. Arkadaş rootlu kullandığı için olabilir.
eea global sürümdede rootlu kullanıyordum. ben bütün cihazlarımı rootlu kullandım banka ve diğer finans uygulamalarında sorun yaşamadım hiç.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Merhabalar bu romda vowifi nasıl etkinleştiriyoruz.?

sbnklnc53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şaban
Cihazım
mi9
Konular
0
arkadaşlar. en iyi rom budur. sebebi ise arama yerleri google değildir. ayrıca en iyi şarj tutan yazılım serisidir. globalda olan bildirim veya sensör sorunu yoktur. ayrıca arayüz diğer yazılım sürümlerine göre daha akıcıdır. hiç düşünmeden yükleyin. india da aynıdır ama india yazılımında nfc yoktur. o yüzden en iyi endonezya romudur

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
arkadaşlar. en iyi rom budur. sebebi ise arama yerleri google değildir. ayrıca en iyi şarj tutan yazılım serisidir. globalda olan bildirim veya sensör sorunu yoktur. ayrıca arayüz diğer yazılım sürümlerine göre daha akıcıdır. hiç düşünmeden yükleyin. india da aynıdır ama india yazılımında nfc yoktur. o yüzden en iyi endonezya romudur
Hem sensör sorununa hem rehber konusuna değindiğin için teşekkür ederim.
Ben binance kullanıyorum ne yaparsam yapayım bildiririm çalmıyor. Sırf bunun için yükleyebilirim.

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
Mail bildirimleri dahil anında geliyor. Rootlayıp kullanıyorum. Tek sıkıntım wowifi çalışmıyor halledemedim. Volte çalışıyor ama wowifiyi çözemedim

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Mail bildirimleri dahil anında geliyor. Rootlayıp kullanıyorum. Tek sıkıntım wowifi çalışmıyor halledemedim. Volte çalışıyor ama wowifiyi çözemedim

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cihazınız rootlu denedinizmi bu yöntemi.?

Üst Alt