MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.12.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 10TPro (Apollo) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.12.0.RJDEUXM

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Padomay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
GM 5 plus
Konular
1
Pro da kamera sorunu devam ediyor mu acaba

Fanetsa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
REDMİ NOT 8
Konular
3
Merhaba yükleme yapılamıyor hata veriyor acaba ota olarak ta geldi güncelleme fakat twrp ye attığında kırmızı yazılarla hata veriyor ve cihaz eski sürümle geri açılıyor twrp sürümü 3.4.2b
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Manual olarak yüklemeye çalıştığımda ise güncelleme doğrulanamıyor resmi olmayan rom yüklenemez şeklinde hata almaktayım ve oto olarakta gelen güncellemeyi yapamıyorum ne yapmam gerekli teşekkürler.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba yükleme yapılamıyor hata veriyor acaba ota olarak ta geldi güncelleme fakat twrp ye attığında kırmızı yazılarla hata veriyor ve cihaz eski sürümle geri açılıyor twrp sürümü 3.4.2b
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Manual olarak yüklemeye çalıştığımda ise güncelleme doğrulanamıyor resmi olmayan rom yüklenemez şeklinde hata almaktayım ve oto olarakta gelen güncellemeyi yapamıyorum ne yapmam gerekli teşekkürler.
Merhaba

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz.TWRP Değil

EEA Resmi Romundamısın.
Bende aynı telefondan yok twrp de doğal olarak bilemiyorum çalışırmı vs OTA sadece kendi recoverysinden güncelleme yapar.
Manuel olarak yapıyorsan twrp/Recovery romunu indirip twrp den yükleyeceksin

Fanetsa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
REDMİ NOT 8
Konular
3
Merhaba

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz.TWRP Değil

EEA Resmi Romundamısın.
Bende aynı telefondan yok twrp de doğal olarak bilemiyorum çalışırmı vs OTA sadece kendi recoverysinden güncelleme yapar.
Manuel olarak yapıyorsan twrp/Recovery romunu indirip twrp den yükleyeceksin
Teşekkürler

Üst Alt