MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

mib21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
irfan
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
Selam aleykum. Hocam benim cihazda yüklü olan versiyon RJDEUVF diye geçiyor. Bu romu indirip twrp üzerinden sifirlamadan kursam problem çıkar mı? Ayrıca bu versiyona ait bir bilgi bulamadım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mib21, Farklı roma geçişlerde sıfırlamadan kurulum olmaz,hata verir ve stock romları mi flash/cmd yöntemi ile yükleyin...

mib21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
irfan
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
Stoya. Cevabınız için teşekkürler. Bu romun aynısını bulamadım. Acaba bu paylaşılan romla uyumlu olurmu diye sordum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
mib21, Bu rom Vodafone operatöre özel çıkmış, bulamazsınız, bl kilit açıksa indo/Tayvan romlarini öneririm

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
merhabalar deneyen var mı nasıl bug falan karşılaşan batarya tuketimi falan nasıl?kamera güç tüketimi? Mİ10T için teşekkürler ...

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
merhabalar deneyen var mı nasıl bug falan karşılaşan batarya tuketimi falan nasıl?kamera güç tüketimi? Mİ10T için teşekkürler ...
Bugün itibariyle 12.5.7 sürümünü test ediyorum.
İlk kurulum sonrası afallama oluyor ama gittikçe açılıyor telefon. Çok hızlı çalışıyor ilerleyen süreç ne gösterir bilinmez ama bence bu sefer olmuş gibi.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Bugün itibariyle 12.5.7 sürümünü test ediyorum.
İlk kurulum sonrası afallama oluyor ama gittikçe açılıyor telefon. Çok hızlı çalışıyor ilerleyen süreç ne gösterir bilinmez ama bence bu sefer olmuş gibi.
İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok. (sensör sorunu çok nadir oluyor) Hız konusunda gayet iyi,batarya konusunda gene 6-7 saati rahatça görüyor. Açıkçası bu miui 12 nin fazla fazla güncelleme aldığını düşünüyorum artık bu çöp sürümü bir kenara bırakıp yeni sürüm üzerine daha çok yoğunluk versinler. Düzelmiyor işte neden uğraştıklarını anlamakta zorlanıyorum. Bu çinlileri akıllı insanlar sanardım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok. (sensör sorunu çok nadir oluyor) Hız konusunda gayet iyi,batarya konusunda gene 6-7 saati rahatça görüyor. Açıkçası bu miui 12 nin fazla fazla güncelleme aldığını düşünüyorum artık bu çöp sürümü bir kenara bırakıp yeni sürüm üzerine daha çok yoğunluk versinler. Düzelmiyor işte neden uğraştıklarını anlamakta zorlanıyorum. Bu çinlileri akıllı insanlar sanardım.
MİUİ 12 zor bir sürüm oldu gerçekten. Özellikle yeni animasyonlar yüzünden çok zor kendine geldi. Miui 12.5.7 sürümünü ben beğendim doğrusu. Safetynet geçtim, sorunsuz çalışan TWRP var artık şu an için her şekilde güzel. Şimdiden sonra gelecek her yeni sürüm daha fazla kısıtlama içerecek apk yüklemek bile lüks haline gelebilir o nedenle ileri sürümler için fazla heyecana gerek yok derim. Bence bu Enhanced sürümü bu cihaz için en iyi sürüm olacak. Aslında eu 12.0.12 ile miui 12 mükemmel ama çok fazla şarj tüketimi olduğu için yorulup kaçtım.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
MİUİ 12 zor bir sürüm oldu gerçekten. Özellikle yeni animasyonlar yüzünden çok zor kendine geldi. Miui 12.5.7 sürümünü ben beğendim doğrusu. Safetynet geçtim, sorunsuz çalışan TWRP var artık şu an için her şekilde güzel. Şimdiden sonra gelecek her yeni sürüm daha fazla kısıtlama içerecek apk yüklemek bile lüks haline gelebilir o nedenle ileri sürümler için fazla heyecana gerek yok derim. Bence bu Enhanced sürümü bu cihaz için en iyi sürüm olacak. Aslında eu 12.0.12 ile miui 12 mükemmel ama çok fazla şarj tüketimi olduğu için yorulup kaçtım.
Miui 10-11-12 aralarında büyük farklar yok. Bu sürümleri alan telefonlar ne yazık ki boş güncelleme aldılar benim gözümde. Allah tan bu cihaz miui 12 ile çıktı araya saçma güncellemeler girmedi. Tek olumlu baktığım yön bu. Yeni sürüm ile gözle görülür değişim mevcut ama yetmez. Eu zaten benim gözümde çöpten başka bir şey değil. Tüm ümidim miui 13, buda olmazsa daha da bunlardan bir şey olmaz.

Üst Alt