MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Ahize ve hoparlörde ses kısıklığı yaşayan var mı ? Telefonla konuşurken hoparlöre aldığımda net bir ses gelmiyor patlak bir ses veriyor. Son gelen 12.5.9 güncellemesi ile oluştu bu sorun. Müzik açınca herhangi bir sorun yok ama ses kısık geliyor. Önceki sürüme geri dönmeyi düşünüyorum.

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
mi 10t de hoparlör ile konuşmak çok büyük işkence hopalöre aldığım zaman karşıya ses çok az ve uzaktan gidiyor mikrofon algılamıyor resmen sırf bu yüzden cihazdan sogudum

apache61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RIZA ÇOLAK
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
0
recovery üzerinden güncelledim ancak twrp de bir sorunum var. tel hafızasını 0 mb olarak görüyor. Çözüm anlatılmış bir başlıkta ancak wipe ve format yapılarak düzeldiği görülüyor. Anladığım kadarı ile bunları yaparsam kurulu proğramlar ve diğer veriler silinecek. Bense yeniden proğramları kurmak ve verilerimin silinmesini istemiyorum. Başka bir çözümü yokmu

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
recovery üzerinden güncelledim ancak twrp de bir sorunum var. tel hafızasını 0 mb olarak görüyor. Çözüm anlatılmış bir başlıkta ancak wipe ve format yapılarak düzeldiği görülüyor. Anladığım kadarı ile bunları yaparsam kurulu proğramlar ve diğer veriler silinecek. Bense yeniden proğramları kurmak ve verilerimin silinmesini istemiyorum. Başka bir çözümü yokmu
Fastboot moda alıp recovery i pc den tekrar kurun. Recovery ilk açıldığında verileriniz gözükecek. O sırada kurmak istediklerinizi kurun sonrasında yeniden başlayınca tekrar 0 mb olarak gözükecek hocam.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Son twrp sürümünde (3.5.2) böyle bir sorun yok. Forumda bulabilirsiniz.

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
Fastboot moda alıp recovery i pc den tekrar kurun. Recovery ilk açıldığında verileriniz gözükecek. O sırada kurmak istediklerinizi kurun sonrasında yeniden başlayınca tekrar 0 mb olarak gözükecek hocam.

bu twrp ile sorunsuz 0 mb hatasını çözebilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu twrp ile sorunsuz 0 mb hatasını çözebilirsin

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Bu romun yeni sürümü geldi arkadaşlar. Daha güncelleme yapmadım birşeyin değiştiğini sanmıyorum ufak tefek hatalar varsa onları çözmüş olabilirler belki.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-09-23-11-13-979_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-12-09-23-11-13-979_com.android.updater.jpg
    177,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Bu romu denemek amaçla geçtim ana ekranda sağ üstte fps ekranı geldi bunu nasıl kapatabilirim

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
Bu romu denemek amaçla geçtim ana ekranda sağ üstte fps ekranı geldi bunu nasıl kapatabilirim
geliştirici seçeneklerinden ekran yenileme hızını göster açık kalmış olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu romun yeni sürümü geldi arkadaşlar. Daha güncelleme yapmadım birşeyin değiştiğini sanmıyorum ufak tefek hatalar varsa onları çözmüş olabilirler belki.
bize gelen giden yok siz yüklediniz mi ?

Üst Alt