MIUI 13 Mi 10T/Pro (Apollo) - China Rom (DEV) V13.0.0.1.1 İndirme Bağlantıları

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
kesin sorunlumu hocam kamera bu romda ?
Hocam bu romu bilmiyorum ama Miui 13 Elite rom'dayım şuanda.
Kamera rezalet durumda. Ön kamera yinede iş yapıyor ama arka kamera kullanılmayacak durumda. Ama cihaz aşırı stabil çalışıyor. Herhangi bir donma takılma vb. Durumu yok.
Pili ne kadar gidiyor test edecek kadar uzun kalmayacağım romda. Kameradan dolayı EEA ya geri döneceğim bu akşam tekrardan.

Ekli dosyalar

• IMG-20220128-WA0019.jpeg
    IMG-20220128-WA0019.jpeg
    269,1 KB · Görüntüleme: 49

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Hocam bu romu bilmiyorum ama Miui 13 Elite rom'dayım şuanda.
Kamera rezalet durumda. Ön kamera yinede iş yapıyor ama arka kamera kullanılmayacak durumda. Ama cihaz aşırı stabil çalışıyor. Herhangi bir donma takılma vb. Durumu yok.
Pili ne kadar gidiyor test edecek kadar uzun kalmayacağım romda. Kameradan dolayı EEA ya geri döneceğim bu akşam tekrardan.
10t mi yoksa pro mu kullaniyorsunuz?

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
joyeusede rom sıkıntısı yaşarken mi10t proda romlarda kamera sıkıntısı yaşıyorum en iyisi satmak mi 11 ultra almak sanırım elveda demenin vakti geldi

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Hocam eu 12.5.4 denermisin. Kamerasi müthiş bence?
Çin betalarda kamera sorunu var diye biliyorum hocam. Şuan EEA 12.5.11' deyim en stabili bu. Google aramalar harici sorunsuz tertemiz rom

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Çin betalarda kamera sorunu var diye biliyorum hocam. Şuan EEA 12.5.11' deyim en stabili bu. Google aramalar harici sorunsuz tertemiz rom
Bu iconunu sevmiyorum hocam eea da. Arama butonu iconu, mesajlasma iconu gibi. Eu daki gibi olsa bir dakka dusunmem gecerim eea ya

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bu iconunu sevmiyorum hocam eea da. Arama butonu iconu, mesajlasma iconu gibi. Eu daki gibi olsa bir dakka dusunmem gecerim eea ya
Miui called ve mesaages olsa bu romda tadından yenmez. Ama en iyi rom'da bu gibi duruyor. Bi süre bundayız bakalım

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mi 10t kullanıcısı değilim meraktan soruyorum sürekli her çıkan romu Çin romlarini beta romlarıni yükleyen arkadaşlar hiç sıkılmıyor mu yorulmuyor mu sürekli verileri yedekle uygulamaları kur ayarla vs işiniz okulunuz hobileriniz gelebilcek önemli arama mesaj durumunuz yok mu yorucu değil mi? Yani mi 10t nasıl bi sorun yaşatıyor stock Avrupa yada global romu çok rezalet bi deneyim mi yaşatıyorki size bu kadar eziyete zahmete giriyosunuz. Şöyle bi düşünün ben nasıl telefon kullanıyorum niye bu kadar uğraşıyorumki diye hiç bi yararı getirisi yok adam akıllı bi stock yada custom rom yükler kullanırsın günlük hayatına devam edersin.

Üst Alt