Rom Mi 10T Pixel Experience Android 11 Rom

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Hocam AOSP romlarda favorim Havoc fakat geliştirici cihazımıza uygun sürümü yayınlamayacakmış sonsuza kadar. Bizzat kendisiyle konuştum böyle bir dönüş aldım.
Yeni bir AOSP arayışındayım pixel önerenler var.
Herhangi bir özelleştirme mevcut mu pixel de?

ugurgurbuz39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9
Konular
25
Hocam AOSP romlarda favorim Havoc fakat geliştirici cihazımıza uygun sürümü yayınlamayacakmış sonsuza kadar. Bizzat kendisiyle konuştum böyle bir dönüş aldım.
Yeni bir AOSP arayışındayım pixel önerenler var.
Herhangi bir özelleştirme mevcut mu pixel de?

Pixel 11 indirirseniz herhangi bir özelliştirme yok. Ancak durum çubuğu, gezinti çubuğu gibi bazı bölümlerin özelleştirilebildiği 11 plus sürümünüde deneyebilirsiniz.
Ancak tüm aosp romlarda ortak bir problem, şarjı çok hızlı tüketiyorlar. Belki magisk üzerinden yüklenecek bir modül ile bu sorun çözülebilir, henüz hiç bir modül denemedim.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Pixel 11 indirirseniz herhangi bir özelliştirme yok. Ancak durum çubuğu, gezinti çubuğu gibi bazı bölümlerin özelleştirilebildiği 11 plus sürümünüde deneyebilirsiniz.
Ancak tüm aosp romlarda ortak bir problem, şarjı çok hızlı tüketiyorlar. Belki magisk üzerinden yüklenecek bir modül ile bu sorun çözülebilir, henüz hiç bir modül denemedim.
Pekala. Cevap için teşekkür ederim. Sanırım önerdiğiniz plus sürümünü deniycem hocam.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Pekala. Cevap için teşekkür ederim. Sanırım önerdiğiniz plus sürümünü deniycem hocam.
Crdroide baktınızmı hocam? Bende havoctan çok memnunum ama değişiklik olsun diye 2 gün önce crdroide geçtim birbirine çok benzer romlar ama crdroid de özelleştirme çok daha fazla.Ama şarj ve stabilite konusunda havoc müthiş gerçekten.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Crdroide baktınızmı hocam? Bende havoctan çok memnunum ama değişiklik olsun diye 2 gün önce crdroide geçtim birbirine çok benzer romlar ama crdroid de özelleştirme çok daha fazla.Ama şarj ve stabilite konusunda havoc müthiş gerçekten.
Crdroide bi göz gezdirmiştim.
Havoc gibi sanki google cihazı kullanıyormuşum hissiyatı yaşatmadı maalesef.
Herhangi bir simge özellik yazı tipi görüntü havocdaki gibi değil sırıtmamazlık yapmıyor. O yüzden beğenmedim.

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Bu romda orijinal kamerayı nasıl kurucaz G cam yüklü ekstra orjinal kamerası lazim

ugurgurbuz39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9
Konular
25
Bu romda orijinal kamerayı nasıl kurucaz G cam yüklü ekstra orjinal kamerası lazim
AOSP romlara mi uygulamalarının yalnızca port edilmiş sürümlerini yükleyebilirsiniz. apk dosyasını bulup test edin diyeceğim ama çalışmama ihtimali yüksek.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Anx 185r deneyebilirsiniz. Magiskten kurun ben kullanıyordum o şekilde.

Üst Alt