Yardım Mi 10T Oyunlarda 60Hz Kilitlenmesi

fravun12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
senol
Cihazım
not 5
Konular
3
Merhaba arkadaşlar çözüm bulan varmı acaba yoksa tek bendemi oluyor oyunlara girdigimde örneğin pubg akıcı en düşük ayarda bile biraz oynadikdan sonra fps ve Hz 144 den bir anda 60 düşüyor ve kitleniyor telefonun menüsüne dönüp tekrar girdigimde duzeliyor bir süre sonra tekrar yine sürüm 12.0.1 döndüm 12.0.3 ve 12.1 ve 12.5 sürümlerini denedim aynı custom rom 17.1 ,Arrow ,pixel ve cdroid 7.3 denedim sadece cdroid 7.3 de fark etti bole bişey ultra ayarda oldu ancak cisim romlarda fps sabit kalmıyor begenmiyorum anlicaniz stock rom kullanmak istiyorum çözüm bulan ursa yazarmi kernelsen sandım ama kernel değil galiba

Rethinkk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
Elk-Elkt.Mühendisi
Konular
2
Stock rom için uygulamalardan pil ve performans uygulamasının verilerini temizlediğiniz zaman 90 fps sabit alınıyor pubg için akıcı modda

egemenozpinar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Egemen
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
1
dostum uygulamalardan pubg için tasarruf modunu kapadınmı sarj tükettikden sonra 60 hz çekiyor olabilir

emreylm27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi 9 t
Konular
2
Aynen Öyle Ayrica Sorum Olucak Benim telefon Isınıyor pugb Mobilde Eskiden öyle değildi 2 Haftadir öyle değişmediğim rom kalmadi sizde de ayni mi Derece 45 filan kalkiyor

ilkrbyhn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mİ 11 LİTE 4G
Konular
5
Aynen Öyle Ayrica Sorum Olucak Benim telefon Isınıyor pugb Mobilde Eskiden öyle değildi 2 Haftadir öyle değişmediğim rom kalmadi sizde de ayni mi Derece 45 filan kalkiyor
çözüm buldunuz mu?

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
bence fazla fps zorlamayın ekran yanar

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Bir telefonda sürekli oyun oynanıyorsa o telefondan artık hayır gelmez. Ömrü yarı yarıya düşer. Pc de bile o kadar fan ve soğutma varken ısınıyor.

Üst Alt