Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Hakki__nisan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Poco F2 PRO
Konular
0

bu romu kullanan dostlara iki sorum olacak.
1- rom içinde mi mail uygulaması geliyor mu ? geliyorsa gmailde sorunsuz maillere bakılıyor mu?
2- fotoğraflardaki tarih saat formatı Gün/ay/Yıl şeklinde mi yoksa ay/gün/yıl şeklinde mi?
Mi mail uygulaması mevcut. Gmail yüklü gelmemiş . Sizin msjı okuyunca farkettim. Play storedan indiriyorum şuan.

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25

Keles1234

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
BELEDİYE İŞÇİSİ
Konular
7
Romu kullanan arkadaşlar hangi modülleri kullanıyor magisk te

messerdi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdener
Cihazım
galaxy s4
Konular
0
nescafe656-jpg.135531

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalıdır...
Yüklü değilse bu konudan TWRP yi yükleyebilirsiniz.

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

1- Cihazınızı TWRP kurtarma modunda başlatınız.
Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
2- Rom dosyasını ve magisk dosyasını telefona atınız.
3- TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
4- TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Xiaomieu.zip dosyasını seçin. Zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
5-ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra
6- dosyasını flaslayınız (isteğe Bağlı )
7- Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
8- İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

Sorumluluk size konu bana aittir. Miuiturkiye.Net ve tarafım yapılan işlemlerden doğan sorumlulukları kabul etmez.
Öncelikle teşekkür ediyorum. Rom u yükledim ardından imei repair yapıldı, şuan klavye de kasma mevcut wtsp messenger farketmiyor, hızlı yazarken klavye ağır kalıyor harf atlıyor vs sinir bozucu bir kasma var gibi, gboard kaldırdım yükledim vs ne denediysem olmadı nasıl çözebilirim bu durumu.

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Öncelikle teşekkür ediyorum. Rom u yükledim ardından imei repair yapıldı, şuan klavye de kasma mevcut wtsp messenger farketmiyor, hızlı yazarken klavye ağır kalıyor harf atlıyor vs sinir bozucu bir kasma var gibi, gboard kaldırdım yükledim vs ne denediysem olmadı nasıl çözebilirim bu durumu.
Yazılımı yeniden yüklemeyi veya format datayi deneyim . IMEI tamirinden sonra benim poco da da ses sorunu vardı yazılımı tekrar yükledim düzeldi

sonklavyebükücü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi10T
Konular
3
Arkadaşlar cihazda twrp var, magisk yüklü. 12.0.7.0 QJDMIXM Global sürümdeyim. Cihazın komple yedeğini aldım. xiaomi.eu roma geçeceğim. Ancak hangi dataları wipe yapacağım veya önce wipe mı yapacağım, yoksa rom mu yükleyeceğim ile ilgili kesin bir bilgi yok. Global romdan geçeceğim ve temiz kurulum yapmak istiyorum nasıl yapmamı tavsiye edersiniz acaba ? Global romdan geçerken temiz kurulum şart denmiş. Stoya hocam özellikle sizin bilginiz varsa çok makbule geçer...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sonklavyebükücü, buyurun aynı işlemleri yaparak her romu yükleyebilirsiniz..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

sonklavyebükücü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi10T
Konular
3
sonklavyebükücü, buyurun aynı işlemleri yaparak her romu yükleyebilirsiniz..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

hocam teşekkür ediyorum, peki sonradan ben bu roma hard reset atmak istesem (stock recoveryden wipe data yaptığımız) nasıl yapacağım ?
edit: TWRP üzerinden yapacağım ancak takip etmem gereken adımlar nelerdir diye sormak istedim :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sonklavyebükücü, Hard hurd adı her neyse artık twrp üzerinden format data yes yaparsınız olur biter....

Efs yedeği de alıp telefon haricî 3-5 yerde saklayın...

sonklavyebükücü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi10T
Konular
3
sonklavyebükücü, Hard hurd adı her neyse artık twrp üzerinden format data yes yaparsınız olur biter....

Efs yedeği de alıp telefon haricî 3-5 yerde saklayın...

telefon garantiliydi hocam zaten IMEI durumu yok, yine de aldım ben. Bu arada yükledim EU romu ve ilk izlenim çok başarılı. Çok teşekkür ederim tekrardan. Son bir sorum olacak, videoda magiskin 22.0 versiyonunun apksını yükledik, twrpden ise 21.4'ün zipini flashladık. Benim bildiğim zip dosyasının içinde magisk apksı var, ancak videoda apk 22.0 olarak kalmış. Versiyon uyumsuzluğu vs sorunu olabilir mi acaba ? Tekrardan teşekkürler

Üst Alt