Soru Mi 10T Lite için Ekran Koruyucu Cam ve Kılıf Önerisi

smyrneos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lefteris
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Prolazy Rakish
Konular
3
Merhabalar!

Bulunduğum ülkedeki Mi Store internet sitesi üzerinden Xiaomi Mi 10T Lite model akıllı telefon satın aldım (henüz tarafıma ulaşmadı). Ürün hakkında çeşitli internet kaynaklarından araştırma yaptım ve ürünün kutu içeriğinden ürüne uyumlu bir kılıf çıktığını gözlemledim. Ancak ne kadar sağlıklı bir koruma sağlar bilmiyorum. Yine aynı internet sitesi üzerinden ürün için kılıf ve koruyucu cam konusunda kontrol ettiğimde herhangi bir ürün göremedim.

Bu cihazla uyumlu olarak Xiaomi markalı kılıf ve koruyucu cam var mı? Yoksa şayet Xiaomi tarafından önerilen, işaret edilen marka ve model(ler) var mı? Resmi ya da spesifik olarak Xiaomi tarafından önerilen herhangi bir ürün yoksa sizler hangi marka ve model kılıf ve kırılmaz cam önerirsiniz? Mi 10T Lite model cihaza uyumlu olan ürünler hakkında bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Saygı ve sevgilerle.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kalın olması önemli değil dayanıklı olsun derseniz Spigen, ince olsun şık olsun derseniz Nillkin, biraz dayanıklı biraz da şık olsun derseniz Mofi markalarına bakabilirsiniz. Eğer Çin'de yaşıyorsanız resmi sitesi üzerinden orijinal kılıfları da tercih edebilirsiniz.

smyrneos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lefteris
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Prolazy Rakish
Konular
3
Kalın olması önemli değil dayanıklı olsun derseniz Spigen, ince olsun şık olsun derseniz Nillkin, biraz dayanıklı biraz da şık olsun derseniz Mofi markalarına bakabilirsiniz. Eğer Çin'de yaşıyorsanız resmi sitesi üzerinden orijinal kılıfları da tercih edebilirsiniz.
Avrupada yaşıyorum. Bu markalar haricinde sağlamlığıyla tanınan başka markalar var mı?

smyrneos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lefteris
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Prolazy Rakish
Konular
3
Bu arada hangi markaları kılıf için, hangi markaları kırılmaz cam için önerdiğinizi öğrenebilir miyim?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Avrupa'da satışta olan markalar hakkında bilgim yok maalesef hocam. Son 4-5 yıldır ekran koruyucu hiç kullanmadım bu nedenle şu markayı ve yöntemi tavsiye ederim diyemem fakat şu anda forumumuzda liquid olanlar en çok tercih edilenler.

Üst Alt