Soru Mi 10T Hala Alınır mı?

Oxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oz
Cihazım
Mi 10 t
Konular
0
4 yıl önce aldım. dokuz ay kullandıktan sonra cızırtı yaptı konuşamamaya başladım. servise yolladım yapmadan yolladılar. bir daha yolladım. telefonum değişti. garanti yeniden başladı. sonra garantinin bitmesine yakın anakart yandı. yukarıda bir arkadaşın uzun uzun anlattığı gibi kapandığında açılmamaya başladı. bir kaç saat fastboot falan bişeyler diyip kendini yeniden başlatıp duruyordu. bir gün boyunca bu şekilde açılmadığı oluyordu. garantinin bitmesine yakın bir daha yolladım. anakart değiştirdiler düzeldi. on aydır da böyle kullanıyorum. yakınlık sensörü problemi desen... ya güncelleme falan düzeldi bi şekilde ya da ben alıştım artık. malesef o problemi servis görmezden geldi. telefonun artıları da yok değil. elimdeki cihaz 3 yıllık teknik olarak ve hala yavaşlama vs yok. kamera oyuncakları, pili, işlemcisi canavar gibi. ama yazılımı arayüzü keyifsiz, kütük gibi de telefon. garantisiz ve ikinci el alıpta kesinlikle riske girmeye değmez. yaşanabilecek her sorunu yaşamış bir insan olarak konuşuyorum. 2 farklı mi 10 t geçti elime ikisi de arıza çıkardı.

Üst Alt