Soru Mi 10T Ekran Koruyucu ve Kılıf Tavsiyesi

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Telefon zaten takoz gibi kılıf ile daha da kötü göründüğünü düşünüyorum. 360 derece kaplama yaptırabilirsiniz. Phablet shield tavsiye ederim yakın zamanda bende yaptıracağım. Uygun fiyat olsun istiyorsanız papscover düşünebilirsiniz bu aralar baya indirimler oluyor. Lensunu tavsiye etmiyorum kamera ve ön kısımdaki yuvarlaklar tam yuvarlak değil. İade etmekle uğraşmak istemediğim için kullanmaya karar verdim.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam kılıfi ne zamandır kullanıyorsunuz, bende bu modellere bakmıştım ancak değerlendirmeleri çok az olduğu için hiç düşünmedim size denk gelmem iyi oldu 😃

Ekran koruyucu güzel bulursam mutlaka yazarım
Hocam kılıf nasıl duruyor çok mu kaba
2 haftadır kullanıyorum ince, güzel. Takınca baya şaşırdım açıkçası. Orijinal kılıfına göre çok ince. Orijinal kılıfıyla telefon kazulete dönüyor.
Merhaba yaklaşık 3-4 aydır belki daha fazla süredir kullanıyorum kendim uyguladım ne bir hava kabarcığı nede kabarma olmadı gariptir hala cizilmemis bile ucuz olmasına aldanmayın gerçekten çok iyi çıktı hatta almışken 2 adet alın tekrar almak isteyebilirsiniz ben yine aynı ürünü alıcam tabi deforme olursa :)
Ekranı tam kaplıyor mu ve kamera yerinde delik var mı hocam?

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Ta
2 haftadır kullanıyorum ince, güzel. Takınca baya şaşırdım açıkçası. Orijinal kılıfına göre çok ince. Orijinal kılıfıyla telefon kazulete dönüyor.

Ekranı tam kaplıyor mu ve kamera yerinde delik var mı hocam?
Tam kaplıyor delik yok

Üst Alt