Rom Mi 10t Custom Rom Kurulumu

burakgenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak genç
Cihazım
Xiaomi mi 10t
Konular
3
öncelikle merhaba,

elimde mi 10t 8/128 modeli var yurtdışı imei atılmış durumda içerisinde android 11 ve miui 12.1.3 bulunmakta miui arayüzünü sevmediğim için pixel experince romuna geçmek istiyorum ama konu hakkında pek bilgi sahibi değilim twrp yükleyip cihaz içindeki bilgileri sildikten sonra yeni romun zip dosyasını cihaza kurmamız gerek anladığım kadarıyla ama twrp'yi nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum biraz araştırdım fakat twrp'nin sitesine girdiğimde devices kısmından xiaomi'yi seçtiğimde mi10t veya mi10t pro kısımlarını göremiyorum ancak internette birkaç kişinin bu cihazlara rom attığını gördüm bu cihaza uygun twrp sürümünü bilen varmı acaba vede pixel experince romu sıkıntılı bir rom mudur kamera vesaire sıkıntı yaratır mı bana

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Mi 10T için resmi bir TWRP sürümü yok.
Custom TWRPler de tam oturmuş değil ama iş görür seviyede.

Kötünün iyisi mi 10T için en iyi TWRP budur.

Forumda tüm gerekli bilgiler mevcut.

burakgenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak genç
Cihazım
Xiaomi mi 10t
Konular
3
işe yaradı hocam sağolun bir sorum daha var bu pixel experience romunda sıkıntılar olurmu bu cihaz için bazı yerlerde kamera sıkıntı oluyor diye okudum ama

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
işe yaradı hocam sağolun bir sorum daha var bu pixel experience romunda sıkıntılar olurmu bu cihaz için bazı yerlerde kamera sıkıntı oluyor diye okudum ama
Ben onu denemedim doğrusu.
A11 sevmediğim için Miui arayüzü tercih ediyorum eu 12.0.11 stabil sürümü ile kullanıyorum. Android 10 gerçekten güzel gidiyor bence.

burakgenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak genç
Cihazım
Xiaomi mi 10t
Konular
3
Cihaza indirdim kurulum yaptım ancak hiçbir şekilde geniş açı ve makro lensi kullanamdım indireceklerin dikkatine üstelik ana kamera hala iyi olsa da eski performansını vermiyor özellikle yakınlaştırınca farkı hissediyorsunuz

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihaza indirdim kurulum yaptım ancak hiçbir şekilde geniş açı ve makro lensi kullanamdım indireceklerin dikkatine üstelik ana kamera hala iyi olsa da eski performansını vermiyor özellikle yakınlaştırınca farkı hissediyorsunuz
Bunun içinde gcam kurun hocam

Üst Alt