MIUI 12.5 Mi 10 (Umi) - Çin Kararlı Rom V12.5.8.0.RJBCNXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Romu eğer varsa cihazı kullananın bilgisi dahilinde paylaşması daha sağlıklı olurdu
Cihazı kullanmayıp konu açınca birşeyler olmuş olmuyor sadece "konusu var ordan takip edin" oluyor halbuki bakıyorsunuz ki konu içeriği bomboş çünkü cihazı kullanmayan birisi öylesine konu olsun diye romların linkini bırakıp gitmiş

Bu arada forum kurallarını çiynemedim size siz diye hitap ediyorum hocam

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Romların kurulumu, paylaşımı konusunda cihazdan cihaza değişiklik yok. Rom kurulumları aynıdır. Recovery dosyası custom recovery ile kurulur, fastboot dosyası Mi Flash ile kurulur, OTA dosyası Güncelleyici'den manuel seçilerek kurulur.

Sizin için öyle olmayabilir ancak Forum yöneticileri olarak cihazlar hakkında paylaşımlarda bulunmamız gerekiyor. Sadece bir romun bağlantısına ulaşmak bile birçok kullanıcıya yarar sağlamaktadır. Bu konuları açarken de cihaza sahip olmak ile ilgili bir kural/gereklilik yoktur.

Konuların içeriği çok doldurulabilir veya gerekli bilgiler verilip daha sade bir konu oluşturulabilir. İsterseniz diğer hocalarımızın da konularına bakın, bir tek ben konuyu sade oluşturmuyorum. Zaten Forum'da her durumla ilgili birçok konu var. Tekrar tekrar yazmak konuyu kalabalık kılar sadece.

Kısacası: konuyu açmam için cihazı kullanıyor olmam gerekmiyor. Konuyu daha fazla uzatmayınız. İyi forumlar.

Kullanmadığınız telefonun rehberini neden paylaşıyorsunuz hocam şuan bana yardım lazım oldu nasıl yardımcı olabilirsin ki?

Yapmayın böyle şeyler lütfen
Yazdıklarınızı tekrar okuyabilirsiniz.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Romla ilgili sorununuz nedir hocam?
Bir sorunum yok hocam sadece kurmadan önce bir kaç soru sormak istedim fakat aradığımı bulamayınca dün kurulumu yaptım teşekkür ederim geri dönüşünüz için

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Romların kurulumu, paylaşımı konusunda cihazdan cihaza değişiklik yok. Rom kurulumları aynıdır. Recovery dosyası custom recovery ile kurulur, fastboot dosyası Mi Flash ile kurulur, OTA dosyası Güncelleyici'den manuel seçilerek kurulur.

Sizin için öyle olmayabilir ancak Forum yöneticileri olarak cihazlar hakkında paylaşımlarda bulunmamız gerekiyor. Sadece bir romun bağlantısına ulaşmak bile birçok kullanıcıya yarar sağlamaktadır. Bu konuları açarken de cihaza sahip olmak ile ilgili bir kural/gereklilik yoktur.

Konuların içeriği çok doldurulabilir veya gerekli bilgiler verilip daha sade bir konu oluşturulabilir. İsterseniz diğer hocalarımızın da konularına bakın, bir tek ben konuyu sade oluşturmuyorum. Zaten Forum'da her durumla ilgili birçok konu var. Tekrar tekrar yazmak konuyu kalabalık kılar sadece.

Kısacası: konuyu açmam için cihazı kullanıyor olmam gerekmiyor. Konuyu daha fazla uzatmayınız. İyi forumlar.

Yazdıklarınızı tekrar okuyabilirsiniz.

Tekrar okudum bir sorun göremedim
Rom kurulumu ile ilgili soru sormak değildi niyetim
Bu tür onlarca konu var başı boş sadece yönlendirme amaçlı ama ben sistemimi size ettim size denk geldi diyelim
herkese size yazdığım gibi cihazı kullanmadan rom konusu neden açıyorsun diye sormuş olsaydım çok tartışma çıkardı öyle değil mi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Tekrar okudum bir sorun göremedim
Rom kurulumu ile ilgili soru sormak değildi niyetim
Bu tür onlarca konu var başı boş sadece yönlendirme amaçlı ama ben sistemimi size ettim size denk geldi diyelim
herkese size yazdığım gibi cihazı kullanmadan rom konusu neden açıyorsun diye sormuş olsaydım çok tartışma çıkardı öyle değil mi?

Konular başı boş değil. Güncelleme geliyor, konu açılıyor, kullanıcılar yorum yaparsa konular doluyor. Konuya kullanıcı yazmazsa yorum da olmaz. Konu başı boş demek değildir bu. Boş ve yönlendirme amaçlı değil, gerekli ve isteyene bilgi amaçlı açıyoruz konuları. Romların konuları olması gerekiyor, biz de açıyoruz.

Herkes kendi yazdığında sorun görmez ama sorun olduğu için uyarıyorum zaten.

Konuyu alıntılayarak Çin romunu kullanıp kullanmadığımı sordunuz, ben de direkt Mi 10 kullanmadığımı belirttim. Konuyu daha da uzatıyorsunuz. Romla ilgili sorunuz varsa yazarsınız, bundan sonra lütfen konu dışı yazmayınız.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bir sorunum yok hocam sadece kurmadan önce bir kaç soru sormak istedim fakat aradığımı bulamayınca dün kurulumu yaptım teşekkür ederim geri dönüşünüz için

Bu durumda yorumlarınızı, rom hakkındaki kullanım tecrübelerinizi ekleseniz ve musdi27 hocam da ilk mesaja eklese konu çok daha iyi bir hale gelmez mi hocam?

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Bu durumda yorumlarınızı, rom hakkındaki kullanım tecrübelerinizi ekleseniz ve musdi27 hocam da ilk mesaja eklese konu çok daha iyi bir hale gelmez mi hocam?
Çin romunun güzelliklerinden bahsetmeme gerek yok hocam her zaman iyi olduğunu kanıtlamıştır

Üst Alt